Informace

Menu

Galerie

605604_20120801_screen010.jpg

Ikona

Kategorie: Postavy

Ricardo Irving

irving
Rok úmrtí: 2009
Působiště: Tricell

Ricardo Irving byl členem africké pobočky společnosti Tricell a také jedním ze zakládajících členů jejich utajovaného výzkumu bio-organických zbraní. Pracoval společně s Albertem Weskerem a Excellou Gionne a hlavní náplní jeho práce bylo testování a následné prodávání na černém trhu.
Smrt Spencera:

V roce 2006 kontaktoval Patrick, vrchní sluha Oswella E. Spencera, právě Irvinga a sdělil mu polohu místa pobytu Spencera. Irving polohu zdělil Weskerovi a je tak nepřímo zodpovědný za Spencerovu smrt. Je také pravděpodobné, že sdělil polohu i někomu dalšímu a tak se dostala až k agentům BSAA

Kijuju:

V roce 2008 pokročil výzkum parazita Plaga a tak bylo potřeba vyzkoušet jeho účinky, proto Irving rozšířil parazita mezi domorodé obyvatele tamní oblasti. Toho si povšiml agent v utajení, Reynard Fisher a okamžitě informoval BSAA. Agentura okamžitě vyslala Alfa tým, aby Irvinga zajal a následně i agenty Chrise Redfielda a Shevu Alomar. Později se však ukázalo, že Irving a přítomnosti BSAA věděl a proto ve skladišti vypustil testovací subjekt viru Uroboros. Ten se rychle zbavil týmu Alfa, a když byl později zabit Chrisem a Shevou, Irving už byl pryč. Oni však pokračovali v jeho pronásledování.

Přeměna a smrt:

Irving si brzy uvědomil, že agentů se tak snadno nezbaví a místo toho se rozhodl zradit Tricell a uprchnout. Zastavila jej však, tehdy ještě Weskerem ovládaná, Jill Valentine a dala mu vzorek viru, který proti nim měl použít. Když selhal i jeho poslední pokus, o zabití agentů, vpíchl si Irving, zahnaný do kouta, právě onen vzorek a proměnil se v obrovské monstrum, které na agenty útočilo z vody. I přes obrovskou sílu, kterou získal, byl nakonec poražen. Ještě před tím, než zemřel, tak agentům sdělil, že odpovědi co hledají, najdou v jeskyni před sebou.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost