Informace

Menu

Galerie

605604_120410_screen001.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Postavy

Ricardo Irving

irving
Rok úmrtí: 2009
Působiště: Tricell

Ricardo Irving byl členem africké pobočky společnosti Tricell a také jedním ze zakládajících členů jejich utajovaného výzkumu bio-organických zbraní. Pracoval společně s Albertem Weskerem a Excellou Gionne a hlavní náplní jeho práce bylo testování a následné prodávání na černém trhu.
Smrt Spencera:

V roce 2006 kontaktoval Patrick, vrchní sluha Oswella E. Spencera, právě Irvinga a sdělil mu polohu místa pobytu Spencera. Irving polohu zdělil Weskerovi a je tak nepřímo zodpovědný za Spencerovu smrt. Je také pravděpodobné, že sdělil polohu i někomu dalšímu a tak se dostala až k agentům BSAA

Kijuju:

V roce 2008 pokročil výzkum parazita Plaga a tak bylo potřeba vyzkoušet jeho účinky, proto Irving rozšířil parazita mezi domorodé obyvatele tamní oblasti. Toho si povšiml agent v utajení, Reynard Fisher a okamžitě informoval BSAA. Agentura okamžitě vyslala Alfa tým, aby Irvinga zajal a následně i agenty Chrise Redfielda a Shevu Alomar. Později se však ukázalo, že Irving a přítomnosti BSAA věděl a proto ve skladišti vypustil testovací subjekt viru Uroboros. Ten se rychle zbavil týmu Alfa, a když byl později zabit Chrisem a Shevou, Irving už byl pryč. Oni však pokračovali v jeho pronásledování.

Přeměna a smrt:

Irving si brzy uvědomil, že agentů se tak snadno nezbaví a místo toho se rozhodl zradit Tricell a uprchnout. Zastavila jej však, tehdy ještě Weskerem ovládaná, Jill Valentine a dala mu vzorek viru, který proti nim měl použít. Když selhal i jeho poslední pokus, o zabití agentů, vpíchl si Irving, zahnaný do kouta, právě onen vzorek a proměnil se v obrovské monstrum, které na agenty útočilo z vody. I přes obrovskou sílu, kterou získal, byl nakonec poražen. Ještě před tím, než zemřel, tak agentům sdělil, že odpovědi co hledají, najdou v jeskyni před sebou.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle d...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, fur...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Resident Evil 2

Je mi líto, ale návody nepíšu. Jsem toho názoru...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 11.4.2020 9:24

Resident Evil 2

Nemohi byste napsat návod na tuhle hru? Prosím.

Zaslal/a: Filip-Repa  •  Čas: 9.4.2020 18:16

Návštěvnost

TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat