Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391838257466.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Postavy

Excella Gionne

excella
Rok narození: 1983
Rok úmrtí: 2009
Působiště: Tricell

Excella Gionne byla výkonnou ředitelkou africké pobočky společnosti

Tricell a partnerkou Alberta Weskera.
Mládí:

Excella pochází z velice respektované rodiny, její předkové pochází z rodiny Travisů, zakladatelů Tricellu. Již od mládí Excella prokázala velkou inteligenci a důvtip. Bezproblémově prolétla školou a na univerzitu se zapsala v neobvykle nízkém věku. Jejím oborem bylo genetické inženýrství.

Kijuju:

Excella začala brzy spolupracovat s Weskerem, protože sdílela jeho vizi ideálního světa. Wesker jí pomáhal vystoupat až na pozici výkonné ředitelky africké pobočky, což mu umožnilo přístup ke starému zařízení Umbrella Corporation a k původnímu viru. Společně vytvořili do té doby nejsilnější virus, Uroboros. Dalším jejich spojencem byl Ricardo Irving, který je zásoboval viry z černého trhu, převážně parazitem Las Plagas, který společně rozšířili po celé oblasti, aby se tak chránili před agenty BSAA. Excella také dostala na starost speciální vakcínu PG67A/W, kterou denně podávala Weskerovi, aby tak udržela virus v rovnováze.

Agenti BSAA Chris Redfield a Sheva Alomar porazili Irvinga a dozvěděli se od něj, že je Excella do všeho zamotaná. Zamířili tak do výzkumného centra, kde zjistili, že Tricell zajímal tisíce pokusných lidských subjektů a že agentka BSAA, Jill Valentine, která byla prohlášena za mrtvou, je mezi nimi. Excella je kontaktuje, ale popře, že by o Jill něco věděla. Chris a Sheva ji přesto pronásledují.

Mezitím na ni v řídící místnosti čekal Wesker a Excella mu dala dávku PG67A/W a informovala ho, že je vše připraveno na jejich nalodění. Postava zahalená v plášti je informovala, že Chris a Sheva jsou v zařízení a Wesker projevil neobvyklý zájem, avšak neměl v plánu zpozdit plán. Excella odešla v doprovodu postavy v plášti a kufříkem plným PG67A/W.

Excella znovu kontaktuje Chrise v místnosti, kde zanechala nakaženého člověka, ten je však poražen a agenti Excellu dostihnou. Jsou však napadeni ženou v plášti a dozví se, že je to Jill. Objeví se Wesker a prozradí jim, že Jill je pod vlivem drogy P30 a pod plnou kontrolou Weskera. Spustí se boj, Wesker je však kontaktován Excellou, že jejich tanker je připraven a tak odejde.

Agenti však Jill porazí, osvobodí od viru a brzy dostihnou Excellu. Ta odmítne cokoliv prozradit a pokusí se uprchnout se dvěma kufříky PG67A/W, jeden z nich ji však upadne a dostane se do rukou agentů.

Přeměna a smrt:

Agenti ji dostihnou, ale uvidí ji v agónii. Excella si uvědomuje, že bylo naivní Weskerovi věřit, už je však příliš pozdě. Wesker ji přes komunikátor řekne, že pro něj byla celou dobu jen pěšák a že ji nakazil virem. Poslední co uslyší je, že s virem stejně není kompatibilní, načež je virem kompletně pohlcena a přeměněna. Nakonec je Excella poražena, díky satelitnímu laseru, který Chris a Sheva použijí.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist