Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391835628053.jpg

Ikona

Kategorie: Postavy

Excella Gionne

excella
Rok narození: 1983
Rok úmrtí: 2009
Působiště: Tricell

Excella Gionne byla výkonnou ředitelkou africké pobočky společnosti

Tricell a partnerkou Alberta Weskera.
Mládí:

Excella pochází z velice respektované rodiny, její předkové pochází z rodiny Travisů, zakladatelů Tricellu. Již od mládí Excella prokázala velkou inteligenci a důvtip. Bezproblémově prolétla školou a na univerzitu se zapsala v neobvykle nízkém věku. Jejím oborem bylo genetické inženýrství.

Kijuju:

Excella začala brzy spolupracovat s Weskerem, protože sdílela jeho vizi ideálního světa. Wesker jí pomáhal vystoupat až na pozici výkonné ředitelky africké pobočky, což mu umožnilo přístup ke starému zařízení Umbrella Corporation a k původnímu viru. Společně vytvořili do té doby nejsilnější virus, Uroboros. Dalším jejich spojencem byl Ricardo Irving, který je zásoboval viry z černého trhu, převážně parazitem Las Plagas, který společně rozšířili po celé oblasti, aby se tak chránili před agenty BSAA. Excella také dostala na starost speciální vakcínu PG67A/W, kterou denně podávala Weskerovi, aby tak udržela virus v rovnováze.

Agenti BSAA Chris Redfield a Sheva Alomar porazili Irvinga a dozvěděli se od něj, že je Excella do všeho zamotaná. Zamířili tak do výzkumného centra, kde zjistili, že Tricell zajímal tisíce pokusných lidských subjektů a že agentka BSAA, Jill Valentine, která byla prohlášena za mrtvou, je mezi nimi. Excella je kontaktuje, ale popře, že by o Jill něco věděla. Chris a Sheva ji přesto pronásledují.

Mezitím na ni v řídící místnosti čekal Wesker a Excella mu dala dávku PG67A/W a informovala ho, že je vše připraveno na jejich nalodění. Postava zahalená v plášti je informovala, že Chris a Sheva jsou v zařízení a Wesker projevil neobvyklý zájem, avšak neměl v plánu zpozdit plán. Excella odešla v doprovodu postavy v plášti a kufříkem plným PG67A/W.

Excella znovu kontaktuje Chrise v místnosti, kde zanechala nakaženého člověka, ten je však poražen a agenti Excellu dostihnou. Jsou však napadeni ženou v plášti a dozví se, že je to Jill. Objeví se Wesker a prozradí jim, že Jill je pod vlivem drogy P30 a pod plnou kontrolou Weskera. Spustí se boj, Wesker je však kontaktován Excellou, že jejich tanker je připraven a tak odejde.

Agenti však Jill porazí, osvobodí od viru a brzy dostihnou Excellu. Ta odmítne cokoliv prozradit a pokusí se uprchnout se dvěma kufříky PG67A/W, jeden z nich ji však upadne a dostane se do rukou agentů.

Přeměna a smrt:

Agenti ji dostihnou, ale uvidí ji v agónii. Excella si uvědomuje, že bylo naivní Weskerovi věřit, už je však příliš pozdě. Wesker ji přes komunikátor řekne, že pro něj byla celou dobu jen pěšák a že ji nakazil virem. Poslední co uslyší je, že s virem stejně není kompatibilní, načež je virem kompletně pohlcena a přeměněna. Nakonec je Excella poražena, díky satelitnímu laseru, který Chris a Sheva použijí.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost