Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391835826105.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Postavy

Sheva Alomar

sheva
Rok narození: 1986
Působiště: BSAA (nyní)

Sheva Alomar je členkou Západo-Africké pobočky BSAA. Byla přidělena na misi v oblasti Kijuju jako partnerka Chrise Redfielda. Díký svým znalostem okolí a schopnosti přežít, společně s velkou škálou zbraní, se stala pro Chrise velice užitečnou.

Když jí bylo osm let, její rodiče umřeli při údajné nehodě jedné z továren Umbrella Corporation. Ujal se jí její strýc, ale utekla od něj do divočiny, kde ji našel řidič kamiónu, který ji poskytnul střechu nad hlavou a jídlo. Ten však byl součástí skupiny partyzánů, mezi kterými Sheva trávila své mládí. Dozvěděla se také, že smrt jejich rodičů nebyla nehoda, že ve skutečnosti jen Umbrella zahlazovala stopy.

V patnácti ji kontaktovala americká vláda a nabídla ji spolupráci. Sheva se během dvou let naučila anglicky a vystudovala. Poté byla navrhnuta jako členka BSAA. Byla přidělena do jednotky Joshe Stonea, kde prošla výcvikem a stala se agentkou.
Kijuju:

Sheva je přidělena jako partnerka Chrise Redfielda pro misi v Africké oblasti Kijuju, kvůli její znalosti místní kultury. Jejich úkolem je vypátrat překupníka s bio-zbraněmi, Ricarda Irvinga. Když ho naleznou, uteče za pomoci maskované ženy, poté se jim však do rukou dostanou dokumenty, na kterých si Chris všimne ženy, která připomíná jeho ztracenou partnerku, Jill Valentine. sheva1Sheva jej přesvědčuje, aby odstoupili, ale když jí řekne, co se stalo a když vidí jeho odhodlání, rozhodne se mu pomoci. Když Irvinga opět vystopují na jeho lodi, nakazí se, ale nakonec je dvojicí poražen. Chris se rozhodne neuposlechnout příkazy a dále pátrat po Jill. Sheva se rozhodne mu i nadále pomáhat. Podaří se jim najít starou podzemní laboratoř, kde, jak zjistí, byla Jill držena. Teď už tam však není a jim se podaří vystopovat Excellu Gionne, která je v laboratoři kontaktovala. Albert Wesker, který se objevil, odhalí, že žena v kápi je skutečně Jill Valentine a poté zmizí. Chris, společně s Shevou, Jill porazí a sundají ji zařízení, které ji ovládá. Ta jim řekne o Weskerově plánu a donutí je ho nadále pronásledovat. Naleznou však nakaženou Excellu a jsou nuceni s ní bojovat. Po jejím poražení dostihnou Weskera v hangáru a po boji mu jsou schopni vpíchnout sérum, které našli v kufříku, který měla Excella a který měl, podle Jill, Weskera oslabit. Oslabený Wesker nasedne do letounu, ale Chris a Sheva se nalodí také. Povede se jim otevřít dveře a letoun začne ztrácet výšku. Wesker vypadne, chytí však Shevu za nohu a ta padá s ním. Chris neváhá a skáče za nimi. Spadnou na okraj sopky, kde se odehrává dlouhý souboj. Pod Weskerem, který se nechal nakazit virem Uroboros se roztaví podlaha a spadne do rozžhavené lávy. Chris a Sheva jsou vytaženi Joshem a Jill ještě než je potká stejný osud. Wesker, který se nehodlá vzdát, popadne svojí zmutovanou rukou vrtulník, ale je zasažen dvěma raketami, které Chris a Sheva vypálí. Poté všichni v bezpečí odlétají.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist