Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391843243035.jpg

Ikona

Kategorie: Organizace

BSAA

bsaa
Rok založení: 2003

BSAA (Bioterrorism Security Assessment Alliance) je organizace, založena sdružením farmaceutických společností, na požádání americké vlády. Jejich hlavním cílem je potírání a prevence Bio-terorismu. Jedním z jejich hlavních úkolů je vystopovat virové zbraně Umbrella Corporation, které se nelegálně prodávají na černém trhu.
Historie:

BSAA vznikla těsně po pádu Umbrella Corporation aby bojovala s velkým počtem biologických zbraní, prodávaných na černém trhu. V roce 2006 objevila v Evropě sídlo bývalého ředitele Umbrella Corporation, Oswella E. Spencera. Neváhala a ještě téhož roku vyslala Chrise Redfielda a Jill Valentine s jasným cílem, zajmout Spencera. Nicméně mise nešla podle plánu, po příjezdu se setkají se zombie a když se dostanou dovnitř, najdou Spencera na zemi mrtvého a u něj není nikdo jiný než Albert Wesker. Po soubojí sním, vypadne společně s Jill z okna dolů na skály. Po třech měsících bezvýsledného pátrání jsou oba prohlášeni za mrtvé.

V roce 2009, je Chris společně s agentkou z africké pobočky, Shevou Alomar vyslán na africký kontinent, aby zde mařili obchod na černém trhu. Zde zjišťují, že Jill i Wesker přežili a Jill je Weskerem ovládána. Po urputném boji je nakonec Jill z jeho moci vysvobozena a Wesker snad nadobro odstraněn.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost