Informace

Menu

Galerie

605604_20120801_screen001.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Organizace

BSAA

bsaa
Rok založení: 2003

BSAA (Bioterrorism Security Assessment Alliance) je organizace, založena sdružením farmaceutických společností, na požádání americké vlády. Jejich hlavním cílem je potírání a prevence Bio-terorismu. Jedním z jejich hlavních úkolů je vystopovat virové zbraně Umbrella Corporation, které se nelegálně prodávají na černém trhu.
Historie:

BSAA vznikla těsně po pádu Umbrella Corporation aby bojovala s velkým počtem biologických zbraní, prodávaných na černém trhu. V roce 2006 objevila v Evropě sídlo bývalého ředitele Umbrella Corporation, Oswella E. Spencera. Neváhala a ještě téhož roku vyslala Chrise Redfielda a Jill Valentine s jasným cílem, zajmout Spencera. Nicméně mise nešla podle plánu, po příjezdu se setkají se zombie a když se dostanou dovnitř, najdou Spencera na zemi mrtvého a u něj není nikdo jiný než Albert Wesker. Po soubojí sním, vypadne společně s Jill z okna dolů na skály. Po třech měsících bezvýsledného pátrání jsou oba prohlášeni za mrtvé.

V roce 2009, je Chris společně s agentkou z africké pobočky, Shevou Alomar vyslán na africký kontinent, aby zde mařili obchod na černém trhu. Zde zjišťují, že Jill i Wesker přežili a Jill je Weskerem ovládána. Po urputném boji je nakonec Jill z jeho moci vysvobozena a Wesker snad nadobro odstraněn.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, fur...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Resident Evil 2

Je mi líto, ale návody nepíšu. Jsem toho názoru...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 11.4.2020 9:24

Resident Evil 2

Nemohi byste napsat návod na tuhle hru? Prosím.

Zaslal/a: Filip-Repa  •  Čas: 9.4.2020 18:16

Návštěvní kniha

Přímo RE3 jsem zatím nehrál, ale už je na cestě...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 7.4.2020 8:26

Návštěvnost

TOPlist