Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391835628650.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Organizace

BSAA

bsaa
Rok založení: 2003

BSAA (Bioterrorism Security Assessment Alliance) je organizace, založena sdružením farmaceutických společností, na požádání americké vlády. Jejich hlavním cílem je potírání a prevence Bio-terorismu. Jedním z jejich hlavních úkolů je vystopovat virové zbraně Umbrella Corporation, které se nelegálně prodávají na černém trhu.
Historie:

BSAA vznikla těsně po pádu Umbrella Corporation aby bojovala s velkým počtem biologických zbraní, prodávaných na černém trhu. V roce 2006 objevila v Evropě sídlo bývalého ředitele Umbrella Corporation, Oswella E. Spencera. Neváhala a ještě téhož roku vyslala Chrise Redfielda a Jill Valentine s jasným cílem, zajmout Spencera. Nicméně mise nešla podle plánu, po příjezdu se setkají se zombie a když se dostanou dovnitř, najdou Spencera na zemi mrtvého a u něj není nikdo jiný než Albert Wesker. Po soubojí sním, vypadne společně s Jill z okna dolů na skály. Po třech měsících bezvýsledného pátrání jsou oba prohlášeni za mrtvé.

V roce 2009, je Chris společně s agentkou z africké pobočky, Shevou Alomar vyslán na africký kontinent, aby zde mařili obchod na černém trhu. Zde zjišťují, že Jill i Wesker přežili a Jill je Weskerem ovládána. Po urputném boji je nakonec Jill z jeho moci vysvobozena a Wesker snad nadobro odstraněn.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist