Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391842408629.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Organizace

Tricell

tricell

Tricell je farmaceutická společnost, rozdělená do tří buněk společnosti Travis Trading, která byla zapletena do vypuštění Las Plagas v Africké oblastni Kijuju.
Historie:

Travis Trading byla obchodní společnost, založena rodem Travis někdy v 18.století. Zhruba v polovině 20.století se rozšířili do odvětví zdravotnictví, léčiv a přírodních zdrojů. Tři buňky, které tvořili Tricell, byly založeny z lodních společností dopravujících rostliny z Afriky, které byly známé tím, že používali fosilní paliva. Tricel byla jedním z více prominentních členů Globálního farmaceutického sdružení, společně například s Umbrella Corporation. Když se Umbrella pro toto sdružení ukázala jako znepokojující, její bývalí člen, Albert Wesker kontaktoval právě Tricell ve snaze společně Umbrellu zničit.

Weskeruv plán byl, získat na svou stranu všechny nepřátele Umbrelly a po jejim zničení ji obnovit s ním v čele. Dohodl se s Tricellem, že pokud jim zajistí vzorek nově objeveného parazita Las Plagas, pomůžou mu ve financování jeho vlasní Umbrella Corporation. S pomocí Jacka Krausera a Ady Wong zajistí vzorek Las Plagas z tajné sekty Los Illuminados.

Tricell vypustí virus v Africké oblasti Kijuju, ale vzhledem ke smrti Weskera se vše dostane na veřejnost a Tricell čelí podobnému osudu jako kdysi samotná Umbrella.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle d...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, fur...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Resident Evil 2

Je mi líto, ale návody nepíšu. Jsem toho názoru...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 11.4.2020 9:24

Resident Evil 2

Nemohi byste napsat návod na tuhle hru? Prosím.

Zaslal/a: Filip-Repa  •  Čas: 9.4.2020 18:16

Návštěvnost

TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat