Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391836628655.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Organizace

Tricell

tricell

Tricell je farmaceutická společnost, rozdělená do tří buněk společnosti Travis Trading, která byla zapletena do vypuštění Las Plagas v Africké oblastni Kijuju.
Historie:

Travis Trading byla obchodní společnost, založena rodem Travis někdy v 18.století. Zhruba v polovině 20.století se rozšířili do odvětví zdravotnictví, léčiv a přírodních zdrojů. Tři buňky, které tvořili Tricell, byly založeny z lodních společností dopravujících rostliny z Afriky, které byly známé tím, že používali fosilní paliva. Tricel byla jedním z více prominentních členů Globálního farmaceutického sdružení, společně například s Umbrella Corporation. Když se Umbrella pro toto sdružení ukázala jako znepokojující, její bývalí člen, Albert Wesker kontaktoval právě Tricell ve snaze společně Umbrellu zničit.

Weskeruv plán byl, získat na svou stranu všechny nepřátele Umbrelly a po jejim zničení ji obnovit s ním v čele. Dohodl se s Tricellem, že pokud jim zajistí vzorek nově objeveného parazita Las Plagas, pomůžou mu ve financování jeho vlasní Umbrella Corporation. S pomocí Jacka Krausera a Ady Wong zajistí vzorek Las Plagas z tajné sekty Los Illuminados.

Tricell vypustí virus v Africké oblasti Kijuju, ale vzhledem ke smrti Weskera se vše dostane na veřejnost a Tricell čelí podobnému osudu jako kdysi samotná Umbrella.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist