Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391842408629.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Hry-kat

Resident Evil 3: Nemesis

re3
Žánr: Survival horror, TPS, Science fiction
Platforma: PlayStation, Sega Dreamcast, PC, Nintendo GameCube
Hratelné postavy: Jill Valentine, Carlos Oliveira
Další postavy: Nicholai Ginovaef, Mikhail Victor

Resident Evil 3: Nemesis (v Japonsku Biohazard 3: Last Escape) je již třetím pokračováním herní série Resident Evil spojené s žánrem Survival Horror. Hra je zasazena do událostí 24 hodin před a dva dny po událostech druhého dílu. Procházíte zde zničeným městem Raccoon City a jeho mrtvými obyvateli. Hra vyšla, stejně jako předešlé díly na Playstation a stejně jako předešlé díly, je k sehnání na spoustu dalších konzolí.

Příběh:

Jill Valentine, bývalá členka jednotky S.T.A.R.S, se ocitá sama ve městě Raccoon City, které je zamořeno zombie. Je 28.září, zhruba 2 měsíce po událostech v pohoří Arklay a den předtím, než se ve městě objeví Claire a Leon. img Jill se nejprve vydává na policejní stanici v naději, že nalezne nějaké přeživší, ale místo toho nachází bývalého kolegu ze S.T.A.R.S, ležícího mrtvého na zemi. U něj však stojí daleko větší problém, než obyčejní zombie, stojí tam Nemesis. Toto monstrum, je výsledkem experimentu Umbrella Corporation s T-virem. Jill s ním přežije dva střety přímo na policejní stanici, ale to není naposledy, kdy se mají setkat.

Jill se vydá do města hledat zdroj rádiového vysílání, které zachytila na stanici. Netrvá to dlouho a narazí na něj. Vysílal jej žoldák Carlos Oliveira pracující pro UBCS. Jill mu zpočátku nevěří, právě protože pracuje pro Umbrellu, tedy pro ty, kteří všechno toto způsobili. img Nicméně po incidentu v restauraci, kde jsou napadeni opět Nemesisem ji pomůže a ona mu proto začne věřit. Carlos ji zavede k ostatním členům jeho jednotky, Nicholai Zinovievovi a Mikhailu Victorovi, kteří jsou ukryti v nefunkční tramvaji. Řeknou ji o svém plánu, využit tramvaj a dostat se s její pomocí na pozemek v blízkosti věže s hodinami, kde na ně čeká vrtulník. Jill a Carlos se tedy vydávají hledat chybějící součástky do tramvaje, Nicholai se během jejich hledání někam záhadně ztratil. Po sesbírání všech součástek použijí tramvaj, ale během cesty jsou napadeni opět Nemesisem. Mikhail se obětuje a granátem zneškodní Nemesise, ale vychýlí tím tramvaj a ta naráží, naštěstí pro ně do vnější zdi budovy s věží, kterou hledali.

Poté, co Jill vyřešila všechny hádanky a nástrahy v domě a zazvonila na zvon, čekali než se objeví vrtulník. Bohužel, když už byl vrtulník na dohled, objevil se opět Nemesis a sestřelil jej. img Po dlouhém boji konečně Jill s Carlosem Nemesise porazí, Jill je však nakažena T-virem. Carlos ji schová v kapli kvůli bezpečí a vydá se do nemocnice hledat protilék.

V nemocnici potká dalšího člena U.B.C.S, který byl zastřelen Nicholaiem, který je zradil. Po té co se Carlos prostřílí nemocnicí a vytvoří podle záznamů Umbrelly protilék, stihne opustit budovu dřív než vybuchne. Po té co Jill vpíchne protilék, společně se vydají do parku, kde na hřbitově naleznou ukryt, kde se schovávali přeživší. Jediný však ležel s kulkou v hlavě, tím se potvrdila Carlosova teorie o zradě Nicholaie. Jill najde dokument o tom, že město má být zničeno taktickou střelou a proto se vydá hledat cestu pryč. img Potkává však Nicholaie, který už je připraven ji zabit, ale uteče před obřím nakaženým červem, kterého je Jill nucena porazit. Poté najde cestu do staré továrny, kde se opět setkává s Carlosem. Dozví se, že na střeše je přistávací plocha i s vrtulníkem. Při postupu se však Jill zavře do místnosti s Nemesisem, který je nyní v poslední fázi mutace a je nucena ho porazit. Poté se dostane na plošinu, kde však uvidí odlétající vrtulník s Nicholaiem uvnitř. Když už s Carlosem ztrácí všechny naděje, objeví se další vrtulník, který je vyzvedne. Pilotuje ho Barry Burton kolega Jill ze S.T.A.R.S. Na poslední chvíli se stihnou dostat do bezpečné vzdálenosti, než je město zničeno raketou.

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle d...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, fur...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Resident Evil 2

Je mi líto, ale návody nepíšu. Jsem toho názoru...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 11.4.2020 9:24

Resident Evil 2

Nemohi byste napsat návod na tuhle hru? Prosím.

Zaslal/a: Filip-Repa  •  Čas: 9.4.2020 18:16

Návštěvnost

TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat