Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391835628650.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Monstra

Nemesis

nemesis
Ve filmu ztvárnil: Matthew G. Taylornemesisn

Nemesis byl experimentální typ bio-organické zbraně, stvořené za účelem zvýšení inteligence a zachování stávající síly. Byl stvořen na Francouzské základně Umbrella Corporation, kde se podařilo vytvořit parazita s označením NE-α, který sloužil jako druhý mozek nakaženého organismu. Nemesis se ukáže jako úspěšný projekt. Nejen, že ke splnění cíle používá svoji nadlidskou sílu, ale i zbraně. Ukáže se také, že dokáže racionálně uvažovat, například když sestřelí vrtulník, potenciální cestu z města.
Tragédie v Raccoon City:

Když vypukla nákaza v Raccoon City, Umbrella vyslala Nemesise do města s jediným úkolem, zneškodnit všechny přeživší členy S.T.A.R.S, kteří zbrojili proti Umbrelle už od incidentu v pohoří Arklay. Jeho první objetí se stal pilot Alfa týmu, Brad Vickers, kterého naháněl až před policejní stanici, kde jej zabil pomocí svých chapadel. Vše sleduje další členka S.T.A.R.S, Jill Valentine, která se stane na dlouhou dobu jeho jediným cílem.

Nejprve s ním svede pár soubojů přímo na policejní stanici, ale z obou vyvázne. Poté ji sleduje až k tramvaji, kterou se přeživší snaží dostat k vrtulníku. Nemesis vnikne dovnitř, ale člen UBCS, Mikhail Victor se obětuje a granátem na chvíli zastaví monstrum.

Nemesis je sice zraněn, ale dále pokračuje v pronásledování Jill do zvonice. Podaří se mu Jill nakazit, ale silnou palbou je zahnán do plamenů a téměř zabit. Vede to u něj však pouze k silnější mutaci. Naposledy s Jill bojuje ve staré továrně, kde je nakonec poražen a umírá.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist