Informace

Menu

Galerie

605604_20120801_screen014.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Monstra

Nemesis

nemesis
Ve filmu ztvárnil: Matthew G. Taylornemesisn

Nemesis byl experimentální typ bio-organické zbraně, stvořené za účelem zvýšení inteligence a zachování stávající síly. Byl stvořen na Francouzské základně Umbrella Corporation, kde se podařilo vytvořit parazita s označením NE-α, který sloužil jako druhý mozek nakaženého organismu. Nemesis se ukáže jako úspěšný projekt. Nejen, že ke splnění cíle používá svoji nadlidskou sílu, ale i zbraně. Ukáže se také, že dokáže racionálně uvažovat, například když sestřelí vrtulník, potenciální cestu z města.
Tragédie v Raccoon City:

Když vypukla nákaza v Raccoon City, Umbrella vyslala Nemesise do města s jediným úkolem, zneškodnit všechny přeživší členy S.T.A.R.S, kteří zbrojili proti Umbrelle už od incidentu v pohoří Arklay. Jeho první objetí se stal pilot Alfa týmu, Brad Vickers, kterého naháněl až před policejní stanici, kde jej zabil pomocí svých chapadel. Vše sleduje další členka S.T.A.R.S, Jill Valentine, která se stane na dlouhou dobu jeho jediným cílem.

Nejprve s ním svede pár soubojů přímo na policejní stanici, ale z obou vyvázne. Poté ji sleduje až k tramvaji, kterou se přeživší snaží dostat k vrtulníku. Nemesis vnikne dovnitř, ale člen UBCS, Mikhail Victor se obětuje a granátem na chvíli zastaví monstrum.

Nemesis je sice zraněn, ale dále pokračuje v pronásledování Jill do zvonice. Podaří se mu Jill nakazit, ale silnou palbou je zahnán do plamenů a téměř zabit. Vede to u něj však pouze k silnější mutaci. Naposledy s Jill bojuje ve staré továrně, kde je nakonec poražen a umírá.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle d...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, fur...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Resident Evil 2

Je mi líto, ale návody nepíšu. Jsem toho názoru...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 11.4.2020 9:24

Resident Evil 2

Nemohi byste napsat návod na tuhle hru? Prosím.

Zaslal/a: Filip-Repa  •  Čas: 9.4.2020 18:16

Návštěvnost

TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat