Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391835822934.jpg

Ikona

Kategorie: Postavy

Brad Vickers

vickers
Rok narození: 1963
Rok úmrtí: 1998
Působiště: S.T.A.R.S

Brad Vickers

Brad Vickers byl pilotem Alfa týmu jednotky S.T.A.R.S a byl zodpovědný za chemickou bezpečnost. Nebyl to příliš bojovník a bylo o něm známo, že při prvním náznaku nebezpečí vezme nohy na ramena.
Incident v Pohoří Arklay:

Když je 24.července 1998 vyslán Alfa tým do pohoří Arklay, na pátrání po ztraceném Bravo týmu, Brad pilotuje vrtulník se všemi členy. Přistanou poblíž zříceného vrtulníku Bravo týmu, ale okamžitě jsou napadeni. Když Brad uvidí, jak je jeho kolega, Joseph Frost, zabit skupinkou nakažených psů, okamžitě odlétá a nechává zbytek týmu napospas. Hodiny krouží nad pohořím a snaží se s týmem navázat kontakt. Když se mu to konečně podaří, domluví se s nimi, že je vyzvedne ze střechy. Tým je však napaden tyrantem a tak jim Brad hodí raketomet, kterým tyranta zničí. Poté společně odlétají.

Tragédie v Raccoon City:

Během tragédie v Raccoon City byl Brad jedním z pár přeživších ve městě. Byl uvězněn v baru a když už to vypadalo, že umře, objevila se Jill Valentine a zachránila ho. Jeden ze zombie však stihl Brada pokousat. Brad varuje Jill před monstrem, které ve městě nahání členy S.T.A.R.S a zmizí. Podruhé se s ním Jill setkává na policejní stanici, než však stihnou cokoliv probrat, je Brad zabit Nemesisem. Později, už jako nakažený, pronásleduje Claire Redfield, která ve městě pátrá po svém bratrovi, a je ní zabit.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost