Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391842408629.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Organizace

S.T.A.R.S

stars
Rok založení: 1996
Působiště: Raccoon City
Alfa tým: Albert Wesker, Chris Redfield, Jill Valentine, Barry Burton, Brad Vickers, Joseph Frost
Bravo tým: Enrico Marini, Rebecca Chambers, Richard Aiken, Edward Dewey, Kenneth J. Sullivan, Forest Speyer

S.T.A.R.S (Special Tactics and Rescue Service) byla elitní divize policie Raccoon City složená převážně z bývalých vojáků a speciálně trénovaných vědců. Původně byla založena s myšlenkou vytvořit tým, jednak s proti-teroristickým a jednak proti-drogovým zaměřením.
Historie:

Jednotka byla založena v roce 1996 s cílem boje proti stále se rozšiřující hrozbě teroristů, ale i jiným druhem zločinu. Tým vznikl převážně díky kampani starosty Raccoon City, Michaela Warrena, která byla financovaná Umbrella Corporation. V červenci roku 1996 vznikla dvanáctičlenná skupina, rozdělena do dvou týmů. Alfa tým vedl Albert Wesker a tým Bravo Enrico Marini.

Dva roky po svém vzniku byla jednotka nasazena policií na vyšetřovaní série kanibalistických vražd, které se staly v okolí pohoří Arklay. 23. července 1998 byl Bravo tým vyslán, aby tyto incidenty prošetřil. Policie snimi však ztratila jakýkoliv kontakt a tak byl následujícího dne vyslán Alfa tým, aby se vydal jejich cestou a zjistil příčinu jejich zmizení. Alfa tým se tedy vydal do míst, kde se podle sondy měl Bravo tým nacházet, avšak jediné co našli byly pozůstatky některých členů a poprvé se zde také setkali s hrozbou zombie.

Zjistili, že Albert Wesker byl ve skutečnosti dvojitý agent, pracující pro Umbrella Corporation a že toto celé předem naplánoval, aby vyzkoušel novou biologickou zbraň, na jejimž vývoji Umbrella pracovala, v akci. Ve výzkumném centru také fingoval vlastní smrt. Z týmu Alfa se podařilo nakonec přežit většině členů. Chris Redfield, Jill Valentine, Barry Burton a Brad Vickers se společně s jednou členkou týmu Bravo, Rebeccou Chambers, v bezpečí dostali s infikované oblasti. Také Wesker se ze základny nakonec dostal živý.

Po návratu si vyžádali plný přístup k vyšetřování společnosti Umbrella, avšak lidé jejich bizarnímu příběhu nevěřili a náčelník policie Brian Irons, který byl na výplatní listine Umbrella Corporation, tým rozpustil a začal jej nahrazovat lidmi z RPD. Chris, Jill a Barry se spojili a začali podnikat kroky proti Umbrelle po celém světě.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist