Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391843066323.jpg

Ikona

Kategorie: Postavy

Barry Burton

barry
Rok narození: 1960
Působiště: U.S. Air Force (dříve), S.T.A.R.S (dříve)
Ve filmu ztvárnil: Kevin Durand barryk

Barry Burton sloužil u letectva Spojených států Amerických ve stejné jednotce, jako Chris Redfield, kde se z nich stali kamarádi. Poté, co Barry od letectva odešel, přidal se k nově formovanému týmu S.T.A.R.S, jednotce policejního oddílu v Raccoon City. Přemluvil také Chrise, který byl propuštěn z armády, aby se připojil. Byl nasazen do Alfa týmu, jako záloha a zásobování střelivem.

Barry má manželku Kathy a dvě dcerky, Moiru a Polly.
Incident v pohoří Arklay:

Poté, co je Alfa tým vyslán do pohoří Arklay, jsou napadeni a Barry společně se zbylými členy uteče do blízké vily. Tam se rozdělí a Barry prochází společně s Jill Valentine všemi nástrahami a nebezpečím. Když se však dostane do kontaktu s velitelem, Albertem Weskerem, který je ve skutečnosti dvojitý agent, musí udělat přesně co mu řekne, protože má Wesker v hrsti jeho rodinu. Barry začne ničit všechny důkazy o Weskerově spojení s Umbrella Corporation a začne lákat Jill do pastí. Je to také díky Barrymu, že Wesker dokázal vypátrat velitele Bravo týmu, Enrica Marini. barry1Když se všichni poté sejdou v laboratoři, odhalí Wesker jeho nadvládu nad Barrym a donutí jej namířit zbraň na Jill. Ukáže se však, že nebezpečí hrozící Barryho rodině byl jen trik a Barry Weskera postřelí. Všichni poté opustí vilu ve vrtulníku.

Tragédie v Raccoon City:

Okamžitě po incidentu přestěhoval Barry svoji rodinu do Kanady, kde byli mimo dosah Umbrella Corporation. Poté se chtěl připojit k Jill a Chrisovi v boji, ale dozvěděl se o nákaze v Raccoon City a tak vzal civilní stíhačku a rozhodl se dostal Jill z města. Podařilo se mu dostat do kontaktu se členem UBCS, Carlosem Oliveira, který spolupracoval s Jill a zaměřit je. Společně se dostali z města těsně před tím, než bylo zničeno raketou.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost