Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391835826105.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Postavy

Barry Burton

barry
Rok narození: 1960
Působiště: U.S. Air Force (dříve), S.T.A.R.S (dříve)
Ve filmu ztvárnil: Kevin Durand barryk

Barry Burton sloužil u letectva Spojených států Amerických ve stejné jednotce, jako Chris Redfield, kde se z nich stali kamarádi. Poté, co Barry od letectva odešel, přidal se k nově formovanému týmu S.T.A.R.S, jednotce policejního oddílu v Raccoon City. Přemluvil také Chrise, který byl propuštěn z armády, aby se připojil. Byl nasazen do Alfa týmu, jako záloha a zásobování střelivem.

Barry má manželku Kathy a dvě dcerky, Moiru a Polly.
Incident v pohoří Arklay:

Poté, co je Alfa tým vyslán do pohoří Arklay, jsou napadeni a Barry společně se zbylými členy uteče do blízké vily. Tam se rozdělí a Barry prochází společně s Jill Valentine všemi nástrahami a nebezpečím. Když se však dostane do kontaktu s velitelem, Albertem Weskerem, který je ve skutečnosti dvojitý agent, musí udělat přesně co mu řekne, protože má Wesker v hrsti jeho rodinu. Barry začne ničit všechny důkazy o Weskerově spojení s Umbrella Corporation a začne lákat Jill do pastí. Je to také díky Barrymu, že Wesker dokázal vypátrat velitele Bravo týmu, Enrica Marini. barry1Když se všichni poté sejdou v laboratoři, odhalí Wesker jeho nadvládu nad Barrym a donutí jej namířit zbraň na Jill. Ukáže se však, že nebezpečí hrozící Barryho rodině byl jen trik a Barry Weskera postřelí. Všichni poté opustí vilu ve vrtulníku.

Tragédie v Raccoon City:

Okamžitě po incidentu přestěhoval Barry svoji rodinu do Kanady, kde byli mimo dosah Umbrella Corporation. Poté se chtěl připojit k Jill a Chrisovi v boji, ale dozvěděl se o nákaze v Raccoon City a tak vzal civilní stíhačku a rozhodl se dostal Jill z města. Podařilo se mu dostat do kontaktu se členem UBCS, Carlosem Oliveira, který spolupracoval s Jill a zaměřit je. Společně se dostali z města těsně před tím, než bylo zničeno raketou.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle d...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, fur...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Resident Evil 2

Je mi líto, ale návody nepíšu. Jsem toho názoru...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 11.4.2020 9:24

Resident Evil 2

Nemohi byste napsat návod na tuhle hru? Prosím.

Zaslal/a: Filip-Repa  •  Čas: 9.4.2020 18:16

Návštěvnost

TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat