Informace

Menu

Galerie

chris_vs_leon_preview.jpg

Ikona

Kategorie: Postavy

Carlos Oliveira

carlos
Rok narození: 1977
Působiště: UBCS (dříve)
Hratelný v: Resident Evil 3
Ve filmu ztvárnil: Oded Fehr carloso

Carlos Oliveira je žoldák, původem z Jižní Ameriky, který byl najat Umbrella Corporation jako člen UBCS. Byl členem Alfa týmu čety Delta a byl specialistou přes těžké zbraně a krytí.
Tragédie v Racoon City:

Když se mezi zasvěcenými rozkřikne o vypuštění T-viru v Raccoon City, je Carlos vyslán společně s dalšími 120 členy UBCS do města. Jejich misí je zachránit co nejvíc civilistů, většina však padla a Carlos je nucen jako jeden z mála přeživších jednat na vlastní pěst. Od mrtvých členů jednotky získá vysílačku, jejíž vysílání zachytí další přeživší ve městě, Jill Valentine, členka speciálního oddílu S.T.A.R.S. carlos1Jill mu nejprve nevěří, protože pracuje pro Umbrella Corporation, ale po souboji se speciální bio-zbraní, Nemesisem, kdy jsou nuceni spolupracovat, mu uvěří.

Carlos ji vezme k dalším dvěma přeživším z jejich jednotky, kterými jsou nadporučík Mikhail Victor a seržant Nicholai Zinoviev a řekne jí o jejich plánu, opustit město skrz vlak. Rozdělí se při pátrání po součástkách na opravu vlaku, a když se jim ho podaří opět rozjet, jsou napadeni Nemesisem a naráží do budovy hodin Svatého Michala. Jill je nucena s Nemesisem bojovat. Carlos jí chce pomoci, ale je snadno přemožen a v bezvědomí. Když nabije vědomí, nalezne Jill vážně zraněnou a nakaženou. Odnese ji do kaple a vydá se do blízké nemocnice, kde se mu podaří dle záznamů vytvořit protilék. Na cestě zpátky potká Nicholaie, který se ukáže jako zrádce a který v budově nastražil bombu. Carlos uteče těsně před jejím výbuchem a míří zpátky do kaple. Když Jill vpíchne protilék, je nucen ji po dva dny hlídat před útoky.

Když se Jill probere, Carlos ji varuje, že je také cílem Nicholaie, ať si na něj dává pozor. Poté se opět rozdělí a Carlos zamíří do staré továrny, odkud se mu podaří kontaktovat Jill, protože se dozvěděl, že město bude zničeno raketou. Když hledal cestu z města, dozvěděl se, že k továrně míří vrtulník. Po té, co Jill jednou provždy porazila Nemesise, vrtulník, pilotovaný Barry Burtonem je vyzvedl a společně mířili z města.

Není známo, co se s Carlosem stalo po tragédii v Raccoon City.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost