Informace

Menu

Galerie

chris_vs_leon_preview.jpg

Ikona

Kategorie: Výzkum

T-Veronica Virus

none

T-Veronica Virus (někdy nazývaný pouze Veronica virus) je variantou Progenitoru, kterou stvořila Alexia Ashford a která umožňuje, za určitých podmínek, aby si nakažený uchoval plnou intelektuální kapacitu.
Historie:

Základem pro výzkum T-Veronica viru, bylo objevení retroviru, který produkují některé mravenčí královny. Alexia špatně zhodnotila podstatu viru a začala uvažovat nad jeho spojením s Progenitorem.

První pokus na lidech proběhl roku 1982, kdy Alexia a Alfred vyzkoušeli virus na svém "otci" Alexandru Ashfordovi. Pokus však nebyl úspěšný a Alexandra zavřeli na základně na Antarktidě, kde děsil tamní pracovníky a proto dostal přezdívku "Nosferatu". Krátce poté pojmenovala Alexia virus po své předchůdkyni, jejíž buňky Alexia zdědila, Veronice Ashford.

V té době se také Alexia rozhodl použít sebe, jako další testovací vzorek. Rozhodla se na zhruba patnáct let uložit do kryogenického spánku, aby tak umožnila viru se adaptovat.

Rok 1998:

Albert Wesker se dozvěděl o existenci viru a domníval se, že Alfred jej bude držet na své základně na Rockfort Island. Ostrov proto napadnul, virus však nenašel. Dozvěděl se ale, že Alexia žije a nachází se na základně na Antarktidě, proto tam ihned odcestoval.

Alexia mezitím experimentovala se Stevem Burnsidem, jehož tělo sice nemělo patnáct let na adaptaci s virem, ale přijmulo jej lépe, než tělo Alexandra. Ani tento experiment však úspěšný nebyl a Steve zahynul. Alexia samotná byla zabita Chrisem Redfieldem a z jejího těla nezbylo nic, z čeho by se dal získat vzorek viru. Wesker tedy získal vzorek z těla Stevea.

Rok 2001:

Carla Radames chtěla udělat dojem na Dereka C. Simmonse a proto si obstarala vzorek T-Veronica viru, za účelem stvoření perfektního viru. Podařilo se jí stvořit novou variantu, kterou nazvala jednoduše T-02. Tu později zkombinovala s G-virem, získaným z těla Sherry Birkin a tím dala konečně vzniknout novému, takzvanému C-viru. Ten kombinoval nejlepší vlastnosti T-Veronica a "G" viru a stvořil tak inteligentní a extrémně nebezpečné nakažené.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost