Informace

Menu

Galerie

605604_20120604_screen013.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Výzkum

Progenitor

progenitor
Rostlina "Schody ke slunci", ze které virus pochází

Progenitor byl virus, nacházející se v Západní Africe. Jednalo se o silný, nekarcinogenní mutagen, který se stal středem kultury Ndipaya.
Objevení:

Rostlina, která byla pojmenována "Schody ke slunci" a ze které byl později extrahován virus, byla poprvé objevena západní civilizací v devatenáctém století a to objevitelem, jménem Henry Travis. V roce 1966 podnikli lord Oswell E. Spencer, doktor James Marcus, Edward Ashford a Brandon Bailey výpravu do Afriky a po třech měsících hledání se jim podařilo rostlinu znovu objevit. Byla pojmenována Progenitor a hned byly podniknuty kroky, pro její přepravu do Ameriky. Ukázalo se však, že rostlina potřebuje speciální podmínky pro růst, a protože se je nepodařilo nasimulovat, začalo se z extrakcí viru přímo v Africe.

Umbrella Corporation:

V roce 1967 začal Spencer s plány na založení korporace, která by sloužila jako krytí pro výzkum viru, mezitím začali Marcus a Bailey s výzkumem viru přímo v Africe. Edward Ashford se stal první objetí viru, když roku 1968 zemřel. Spencera to však nezastavilo, povolal Marcuse zpět do Ameriky, kde mezitím nechal postavit výzkumná zařízení. Bailey mezitím začal posílat první vzorky viru.

Zrození T-Viru:

V lednu roku 1978 spojil doktor Marcus Progenitor s DNA pijavice a objevil zcela nový virus, který pojmenoval Tyrant. Byl přesvědčen, že největší potenciál má virus právě s kombinací s pijavicemi, Spencer však jeho názor nesdílel a proto mu omezil financování. V roce 1988 nechal Marcuse zabít a jeho výzkum převzali Albert Wesker a William Birkin.

Cesta k božství:

V roce 2006 se Albert Wesker opět setkává s Oswellem E. Spencerem, který mu odhaluje celou pravdu, že Wesker je ve skutečnosti jen jeden z mnoha dětí, které byly před narozením nakaženy Progenitorem v naději na vytvoření superčlověka. Spencer se měl poté stát bohem, který bude za pomoci superlidí vládnout světu, spojení s virem však přežily pouze dvě děti, Albert a Alex. Rozzuřený Wesker Spencera brutálně zabije a Progenitor použije k výrobě ještě silnějšího viru, Uroboros.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist