Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391835628053.jpg

Ikona

Kategorie: Postavy

Steve Burnside

burnside
Rok narození: 1981
Rok úmrtí: 1998

Steve Burnside byl vězněn na Rockfort Island, protože jeho otec, zaměstnanec Umbrella Corporation, prodával tajné informace v aukci. Jeho matka byla během jejich zajetí zabita.
Rockfort Island:

Steve byl společně se svým otcem uvězněn na Rockfort Island, dokud nebyl ostrov napaden jednotkami H.C.F. Podařilo se jim uprchnout, ale rozdělili se. Steve se probojoval skrz hordu zombie a potkal Claire Redfield. Spletl si ji s nakaženým a napadl ji, brzy si však uvědomil svůj omyl a oba spojili své síly. Když se dostal do počítačové místnosti, všiml si, že na jednom z počítačů byly informace ohledně Chrise Redfielda a i když byl proti, společně s Claire kontaktovali Leonem S. Kennedy, starého známého Claire a poprosili jej, aby Chrise kontaktoval. Společně si probíjejí cestu skrze nakažené, když narazili na Alfreda Ashforda, který je v boji strhl do nižších pater a zmizel. Claire byla uvězněna pod sutinou a na Steva mířil jeho otec, nakažený T-virem. Steve jej nedokázal zastřelit, ale Claire omylem upoutala jeho pozornost a tak zamířil k ní. Už ji chtěl pokousat, když je Stevem zabit. Podaří se jim dostat do letadla, které však autopilot nasměruje na základnu v Antarktidě.

Antarktida:

Když se dostali na základnu na Antarktidě, kde již byl T-virus vypuštěn, byli opět napadeni Alfredem. Podařilo se jim ho zabít, ten však ještě před svojí smrtí oživil jeho sestru Alexii Ashford. Ta je oba zajala a Steva nakazila T-veronica virem. Ten přímo před očima Claire zmutoval a snažil se ji zabít svojí sekerou. Claire se zamknula v cele, ale zmutovaná Alexia ji svým chapadlem podržela a Steve byl připraven zasadit poslední ránu. Podařilo se mu však přemoci virus a místo Claire udeřil Alexii, ta ho však provrtala svým chapadlem a zmizela. Umírající Steve se proměnil zpět do lidské podoby. Řekl Claire o tom, že se ji Chris vydal zachránit, také to, že ji miluje, ale už pro ni nebude moci dále bojovat. Ve věku 17 let umírá.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost