Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391843062299.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Postavy

Steve Burnside

burnside
Rok narození: 1981
Rok úmrtí: 1998

Steve Burnside byl vězněn na Rockfort Island, protože jeho otec, zaměstnanec Umbrella Corporation, prodával tajné informace v aukci. Jeho matka byla během jejich zajetí zabita.
Rockfort Island:

Steve byl společně se svým otcem uvězněn na Rockfort Island, dokud nebyl ostrov napaden jednotkami H.C.F. Podařilo se jim uprchnout, ale rozdělili se. Steve se probojoval skrz hordu zombie a potkal Claire Redfield. Spletl si ji s nakaženým a napadl ji, brzy si však uvědomil svůj omyl a oba spojili své síly. Když se dostal do počítačové místnosti, všiml si, že na jednom z počítačů byly informace ohledně Chrise Redfielda a i když byl proti, společně s Claire kontaktovali Leonem S. Kennedy, starého známého Claire a poprosili jej, aby Chrise kontaktoval. Společně si probíjejí cestu skrze nakažené, když narazili na Alfreda Ashforda, který je v boji strhl do nižších pater a zmizel. Claire byla uvězněna pod sutinou a na Steva mířil jeho otec, nakažený T-virem. Steve jej nedokázal zastřelit, ale Claire omylem upoutala jeho pozornost a tak zamířil k ní. Už ji chtěl pokousat, když je Stevem zabit. Podaří se jim dostat do letadla, které však autopilot nasměruje na základnu v Antarktidě.

Antarktida:

Když se dostali na základnu na Antarktidě, kde již byl T-virus vypuštěn, byli opět napadeni Alfredem. Podařilo se jim ho zabít, ten však ještě před svojí smrtí oživil jeho sestru Alexii Ashford. Ta je oba zajala a Steva nakazila T-veronica virem. Ten přímo před očima Claire zmutoval a snažil se ji zabít svojí sekerou. Claire se zamknula v cele, ale zmutovaná Alexia ji svým chapadlem podržela a Steve byl připraven zasadit poslední ránu. Podařilo se mu však přemoci virus a místo Claire udeřil Alexii, ta ho však provrtala svým chapadlem a zmizela. Umírající Steve se proměnil zpět do lidské podoby. Řekl Claire o tom, že se ji Chris vydal zachránit, také to, že ji miluje, ale už pro ni nebude moci dále bojovat. Ve věku 17 let umírá.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle d...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, fur...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Resident Evil 2

Je mi líto, ale návody nepíšu. Jsem toho názoru...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 11.4.2020 9:24

Resident Evil 2

Nemohi byste napsat návod na tuhle hru? Prosím.

Zaslal/a: Filip-Repa  •  Čas: 9.4.2020 18:16

Návštěvnost

TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat