Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391835628650.jpg

Ikona

Kategorie: Výzkum

G-Virus

gvirus
G-Virus uchován jako fialová tekutina

G-Virus je vysoce vyvinutý virus, který poskytuje extrémní regenerační schopnosti. Jeho objevitelem byl doktor William Birkin.
Historie:

Lisa Trevor sloužila Umbrella Corporation po mnoho let jako pokusný králík. V určitou chvíli však přestala být společnosti užitečná, a ta se jí chtěla zbavit. Lisa však ukázala neuvěřitelnou odolnost a regenerační schopnosti. Zvědaví vědci ji proto zkoumali a objevili to, z čeho později doktor Birkin zhotovil G-Virus.

Způsoby přenosu:

G-virus se vpravuje do těla nakaženého primárně nitrožilně a na rozdíl od T-Viru se nepřenáší vodou, vzduchem a dokonce ani přímým kontaktem s nakaženým.

Druhým způsobem je oplodnění, kdy nakažený vloží G embryo do těla oběti skrz ústa. V takovém případě nějakou dobu trvá, než se embryo vyvine a doslova si prožere cestu skrze hruď své oběti. Nakažený člověk pro reprodukci primárně vyhledává vlastní krev, příbuzné, jako například v případě Sherry Birkin.

Způsoby léčby:

Během výzkumu G-Viru byla vyvinuta i vakcína s názvem "DEVIL", která zabrání viru v převzetí organismu. Stejně jako v případě protilátek u T-Viru, je i zde nutné látku podat v krátké době po nakažení. Vakcína navíc virus nezničí, ale pouze potlačí, díky čemuž zůstanou zachovány některé některé vlastnosti viru, jako například v případě Sherry extrémní regenerace.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost