Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391843062299.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Výzkum

G-Virus

gvirus
G-Virus uchován jako fialová tekutina

G-Virus je vysoce vyvinutý virus, který poskytuje extrémní regenerační schopnosti. Jeho objevitelem byl doktor William Birkin.
Historie:

Lisa Trevor sloužila Umbrella Corporation po mnoho let jako pokusný králík. V určitou chvíli však přestala být společnosti užitečná, a ta se jí chtěla zbavit. Lisa však ukázala neuvěřitelnou odolnost a regenerační schopnosti. Zvědaví vědci ji proto zkoumali a objevili to, z čeho později doktor Birkin zhotovil G-Virus.

Způsoby přenosu:

G-virus se vpravuje do těla nakaženého primárně nitrožilně a na rozdíl od T-Viru se nepřenáší vodou, vzduchem a dokonce ani přímým kontaktem s nakaženým.

Druhým způsobem je oplodnění, kdy nakažený vloží G embryo do těla oběti skrz ústa. V takovém případě nějakou dobu trvá, než se embryo vyvine a doslova si prožere cestu skrze hruď své oběti. Nakažený člověk pro reprodukci primárně vyhledává vlastní krev, příbuzné, jako například v případě Sherry Birkin.

Způsoby léčby:

Během výzkumu G-Viru byla vyvinuta i vakcína s názvem "DEVIL", která zabrání viru v převzetí organismu. Stejně jako v případě protilátek u T-Viru, je i zde nutné látku podat v krátké době po nakažení. Vakcína navíc virus nezničí, ale pouze potlačí, díky čemuž zůstanou zachovány některé některé vlastnosti viru, jako například v případě Sherry extrémní regenerace.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, fur...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Resident Evil 2

Je mi líto, ale návody nepíšu. Jsem toho názoru...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 11.4.2020 9:24

Resident Evil 2

Nemohi byste napsat návod na tuhle hru? Prosím.

Zaslal/a: Filip-Repa  •  Čas: 9.4.2020 18:16

Návštěvní kniha

Přímo RE3 jsem zatím nehrál, ale už je na cestě...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 7.4.2020 8:26

Návštěvnost

TOPlist