Informace

Menu

Galerie

605604_20120604_screen013.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Výzkum

G-Virus

gvirus
G-Virus uchován jako fialová tekutina

G-Virus je vysoce vyvinutý virus, který poskytuje extrémní regenerační schopnosti. Jeho objevitelem byl doktor William Birkin.
Historie:

Lisa Trevor sloužila Umbrella Corporation po mnoho let jako pokusný králík. V určitou chvíli však přestala být společnosti užitečná, a ta se jí chtěla zbavit. Lisa však ukázala neuvěřitelnou odolnost a regenerační schopnosti. Zvědaví vědci ji proto zkoumali a objevili to, z čeho později doktor Birkin zhotovil G-Virus.

Způsoby přenosu:

G-virus se vpravuje do těla nakaženého primárně nitrožilně a na rozdíl od T-Viru se nepřenáší vodou, vzduchem a dokonce ani přímým kontaktem s nakaženým.

Druhým způsobem je oplodnění, kdy nakažený vloží G embryo do těla oběti skrz ústa. V takovém případě nějakou dobu trvá, než se embryo vyvine a doslova si prožere cestu skrze hruď své oběti. Nakažený člověk pro reprodukci primárně vyhledává vlastní krev, příbuzné, jako například v případě Sherry Birkin.

Způsoby léčby:

Během výzkumu G-Viru byla vyvinuta i vakcína s názvem "DEVIL", která zabrání viru v převzetí organismu. Stejně jako v případě protilátek u T-Viru, je i zde nutné látku podat v krátké době po nakažení. Vakcína navíc virus nezničí, ale pouze potlačí, díky čemuž zůstanou zachovány některé některé vlastnosti viru, jako například v případě Sherry extrémní regenerace.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist