Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391842808753.jpg

Ikona

Kategorie: Postavy

Annette Birkin

annette
Rok úmrtí: 1998
Působiště: Umbrella Corporation

Annette Birkin byla výzkumnicí Umbrella Corporation, manželkou hlavního výzkumníka Williama Birkina a matka Sherry Birkin.
Mládí:

Někdy v polovině 80. let se připojila Annette k Umbrella Corporation a byla přidělena jako asistentka výzkumu Williama Birkina. Oba se do sebe však zamilovali a v roce 1986 Annette porodila dceru Sherry. Ačkoliv měli oba vědci nabitý program, vždy si našli nějaký společný čas.

Tragédie v Raccoon City a smrt:

William plánoval zradit Umbrella Corporation a během práce v laboratořích v podzemí Raccoon City byl napaden a připraven o G-virus. Aby unikl smrti, sám se jím nakazil ještě dřív, než se k němu stihla Annette dostat. Mezitím se začal šířit T-virus, který během útoku unikl do kanalizace, šířit. Hned poté se Annette schovala a kontaktovala svoji dceru Sherry, ať se schová na policejní stanici, kde, Annette doufala, bude bezpečno. A ačkoliv ji Sherry poslechla, stanice byla velice brzy zamořena.

O něco později se Annette potkává ve stokách s Claire Redfield, kterou podezřívá ze špionáže, ale když Claire zmíní, že Sherry je s ní ve stokách, Annette si uvědomí, že, nyní zmutovaný, William ji bude chtít nakazit. Rozdělí se tedy a pátrají po Sherry, Annette však narazí na Leona S. Kennedy a Adu Wong a po krátké konverzaci na Adu vystřelí. Leon se vrhne do střely a Ada se vydá Annete pronásledovat. Posléze mezi nimi dojde ke krátkému souboji a Annette je svržena k zemi, ale přežije. Vrátí se zpět do laboratoře, kde opět potká Leona, řekne mu, že Ada je ve skutečnosti tajná agentka, ale protože Leon ji nechce věřit, pokusí se jej zabít. Do místnosti však vtrhne Tyrant a tak jej Annette nechá samotného s Leonem a odchází. Poté konečně nalezne Claire, která jí oznámí, že Sherry byla nakažena, ale pořád může přežít. Konfrontuje je však zmutovaný William, napadá je a Annette zabíjí. Ta však ještě před smrtí stihne prozradit Claire, jak vytvořit protilátku, díky čemuž zachrání Sherry.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost