Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391842408100.jpg

Ikona

Kategorie: Výzkum

C-Virus

cvirus
Rozptyl C-Viru po městě

Chrysaldis Virus, spíše znám jako C-Virus, je další z variant viru Progenitoru, který byl použit během teroristických útoků v letech 2012 a 2013. Narozdíl od většiny ostatních virů, umožňuje C-virus, aby si hostitel zachoval část své předchozí inteligence, díky čemuž dokáže například používat zbraně.
Výroba viru:

Tvorba C-viru začala v roce 2001 na popud Dereka C. Simmonse. Do čela výzkumu byla postavena Carla Radames, která nechtěla nic jiného, než udělat na Simmonse dojem. Hlavní složku tvoří T-veronica Virus, který byl, v pozdější fázi výzkumu, spojen se vzorkem G-Viru, který je obsažen v krvi Sherry Birkin, čímž vznikl C-virus.

V roce 2011 byl vzorek poprvé úspěšně testován na člověku. Výsledkem byla mocná bio-zbraň, nazvaná Ustanak. O dva roky později dokázala Carla virus ještě vylepšit tím, že jím nechala nakazit jedinečnou krev Jakea Mullera.

Způsob nakažení:

Prozatím jsou známy pouze dva způsoby, jak někoho nakazit. Jedním je přímo s pomocí jehly. Tato metoda je téměř okamžitá a výsledkem je J'avo, případně může dojít k okamžité mutace. Druhá metoda je skrze vzduch, kdy výsledkem je okamžitá smrt a následná reanimace do podoby zombie. Této metody využil Simmons například k nakažení prezidenta, případně Carla k nakažení čínské provincie Lanshiang.

Metody léčby:

Americká vláda byla schopna, díky vzorku krve Jakea Mullera a výzkumu, který prováděla Carla Radames, získat protilátku proti C-viru.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost