Informace

Menu

Galerie

chris_vs_leon_preview.jpg

Ikona

Kategorie: Postavy

Piers Nivans

piers
Rok narození: 1987
Rok úmrtí: 2013
Působiště: BSAA

Piers Nivans byl členem speciálních jednotek BSAA, pod přímým velením Chrise Redfielda. Byl jeho zástupcem, a jak se ukázalo, i dobrým kamarádem.
Mládí:

Piers pochází z vojenské rodiny a už od mládí netoužil po ničem jiném, než pokračovat v rodinné tradici. Vystudoval s nejlepšími výsledky na elitní vojenské akademii a brzy se přidal k americkým ozbrojeným silám. V roce 2010 potkal Chrise Redfielda, který byl jeho schopnostmi snipera tak ohromen, že mu navrhl, aby se přidal k BSAA. Piers přijal a byl zařazen do Alfa týmu, jak Chrisuv zástupce.

Válka v Edonii:

V Září 2012 byl Piers, společně se zbytkem Alfa týmu, vysazen ve válkou zničené Edonii. Ve válce byla použita bio-zbraň jménem C-virus a tým má za úkol zničit všechny monstra a najít osobu, která je za nasazení zbraně zodpovědná. Místo toho však narazí na vládní agentku Sherry Birkin a žoldáka Jakea Mullera. I přes Piersovi protesty Chris oba pustí a poskytne jim vrtulník.

Když se později dostanou na radnici, jsou konfrontováni ženou, co tvrdí, že je Ada Wong a že za vypuštění zbraně je zodpovědná organizace Neo-Umbrella. Vezmou ji tedy sebou, ale ona je zradí a Chris s Piersem jsou odstřihnuti od zbytku týmu, který je nakažen virem a přeměněn. V nadcházejícím boji je Chris zasažen a v bezvědomí. Piers jej odtáhne a oba jsou vyzvednuti záložním týmem.

Pátrání po Chrisovi:

Chris, naprosto bez vzpomínek, uteče z nemocnice a dalších šest měsíců po něm Piers a celá BSAA pátrají. Nakonec ho naleznou v baru, ale je z něj pouhá troska. Piers v něm probudí několik vzpomínek a donutí ho, aby se vrátil do služby.

Incident v Lanshiang:

Odjíždí na misi do čínské provincie Lanshiang. Jejich úkolem je osvobodit zajaté diplomaty, což se jim podaří těsně předtím, než je budova zničena. Když se však opět seskupí, jeden ze členů týmu je zabit monstrem. Většina mužů je během pronásledování zabita, nakonec zůstanou pouze Piers, Chris a ještě jeden vojak.piers1 Konečně se jim podaří monstrum přemoci a Piers si uvědomuje, že Chris se při pomstě nezastaví před ničím a tak se mu snaží domluvit. Právě v té chvíli je však znovu konfrontuje tajemná žena a posledního přeživšího vojáka nakazí.

Piers a Chris, tedy poslední dva přeživší, dostanou zprávu z velitelství, že žena míří do loděnice a proto pokračují v pronásledování. Dostanou se až do skladiště, kde zaženou ženu do kouta, ale než stihne Chris zmáčknout spoušť, je zastaven Leonem S. Kennedy. Ten ho přesvědčí, aby ženu pouze zatkli, protože je důležitá pro vyšetřování, jí se však podaří uprchnout a tak pokračují Piers a Chris v pronásledování.

Dostanou se až na střechu, kde je však žena střelena neznámým mužem z vrtulníku a jediné, co po ni zbyde, je kufřík s jedním vzorkem viru. Piers jej uschová. Obsadí společně stíhačku a pokusí se zabránit odpálení rakety, která obsahuje virus. To se jim však nepodaří a většina města Tatchi je zamořena. Po krátkém rozhovoru s Leonem se vydají na nedalekou ropnou plošinu, kde jsou zajati Sherry a Jake.

Přeměna a smrt:

Přistanou na plošině a sjedou výtahem pod mořskou hladinu. Tam se jim podaří osvobodit Sherry a Jakea. Když se s nimi setkají, dojde ke krátké rozepři mezi Chrisem a Jakem, ale brzi jsou napadeni obřím monstrem, jménem Haos. Piers a Chris zůstanou, aby monstrum porazili. Během souboje je však Piers zasažen velkým kusem kovu a téměř přijde o pravou ruku. Monstrum mezitím chytí Chrise, a protože nevidí jinou možnost, vpraví si Piers do těla virus, který předtím zajistil. Díky jeho regeneračním schopnostem mu naroste něco, co připomíná ruku a je schopen z ní vysílat elektrické rány, čímž na chvíli zneškodní monstrum.

Po cestě k záchrannému modulu se snaží Chris Pierse uklidnit a tvrdí mu, že všechno bude dobré. Když se k nim však dostanou, strčí Piers Chrise do modulu, zajistí ho a odpálí. To vše dokud si je ještě plně vědom toho, co dělá a dokáže se kontrolovat. Haos se ještě jednou pokusí napadnou záchranný modul, ale je opět zasažen elektrickým proudem a jednou provždy zničen. Na památku Pierse se Chris rozhodne zůstat v aktivní službě.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost