Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391835628650.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Postavy

Osmund Saddler

osmund
Rok úmrtí: 2004
Působiště: Los Illuminados

Osmund Saddler byl velitelem španělského kultu Los Illuminados, který netoužil po ničem menším, než vládě nad světem. Toho se snažil docílit pomocí parazita Las Plagas.
Los Illuminados:

Někdy před rokem 2004 Saddler naverboval spoustu členů ze španělského venkova do kultu Loss Illuminados. Jejich prvotním záměrem bylo osvobodit parazita Las Plagas z podzemních jeskyní blízkého hradu. Poté měl v plánu přes Ashley Graham nakazit prezidenta Spojených Států a pomocí něj vládnout světu ze stínu.

K jeho smůle byl však na její záchranu vyslán agent Leon S. Kennedy. Saddler na něj nejprve posílal podřadné poddané, ale když viděl, že to nikam nevede, najal Jacka Krausera na další úkol (první byl zajmout Ashley), zabít Leona. Ve skutečnosti však Krauserovy nevěřil a chtěl se zbavit obou.osmund1

Poté je Saddler konfrontován Adou Wong, jejímž cílem je získat vzorek Plaga. Ačkoliv je Saddler poražen, daří se mu Adu zajmout. Leon Adu osvobodí a na plošině nad ostrovem sleduje, jak se Saddler mění v monstrum, podobné pavouku. Ačkoliv je v této formě neuvěřitelně silný, je poražen a zabit pomocí raketometu a s ním zaniká i kult Los Illuminados.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist