Informace

Menu

Galerie

605604_120410_screen001.jpg

Ikona

Kategorie: Organizace

Los Illuminados

illuminados
Rok založení: 18. století

Los Illuminados (ze španělštiny, v překladu "Osvícení") byla sekta, která operovala z blíže nespecifikované venkovské části Španělska.
Historie:

Kult Los Illuminados vznikl někdy v 18. století okolo skupiny uctívačů parazita Las Plagas, který má schopnost, ovládat svého hostitele. První kastelán tamního hradu, který oblasti vládnul, však postavil kult mimo zákon a parazita uvěznil v podzemním systému pod svým hradem.

Osvobození:

Teprve až osmý kastelán, Ramon Salazar povolil kultu, nyní pod vedením Osmunda Saddlera, zahájit vykopávky pod hradem. Ačkoliv první nálezy nebyli pozitivní, neboť byl parazit objeven zkamenělý, později se ukázalo, že se mu přeci jen podařilo přežít v nečinnosti. Saddler poté zahájil práci na obnovení reprodukce-schopnosti parazita, což se mu nakonec povedlo. Parazit byl nyní tedy rozšířen do téměř celé oblasti a Saddler sám a několik nejvěrnějších, dostalo dominantního parazita, díky kterému byli schopni ovládat všechny ostatní.

Plán:

Jejich plánem nebylo nic menšího, než převzetí vlády nad světem. K tomu jim měl dopomoci Jack Krauser, který unesl prezidentovu dceru, Ashley Graham. Skrze ní měla být nakažena americká vláda, tento plán však překazil agent Leon S. Kennedy, který byl vyslán na záchranu Ashley. Druhým plánem bylo vyslat speciální vojenskou jednotku s názvem militia, kterou měl Saddler připravenou, tento plán však prozměnu zmařila Ada Wong, která potopila jejich válečnou loď.

Zničení:

Věří se, že kult zanikl společně se smrtí Osmunda Saddlera a všech jeho významných poddaných. Až do incidentu v africkém Kijuju se také věřilo, že byl zničen i parazit Las Plagas, ale ukázalo se, že ten se dostal do rukou hned několika dalším lidem.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost