Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391843062299.jpg

Ikona

Kategorie: Postavy

Jack Krauser

krauser
Rok úmrtí: 2004
Působiště: vládní agent (dříve)

Jack Krauser býval vládním agentem společně s Leonem S. Kennedy, ale v roce 2002 byl prohlášen za mrtvého. Příčinou byl pád vrtulníku. Byl loajálním poddaným Alberta Weskera. Sdílel jeho ambice na ovládnutí světa. Také nevěřil jeho další agentce, Adě Wong, obviňoval ji ze zrady, a jak se později ukázalo, měl pravdu.
Operace Javier:

V roce 2002, ještě před pádem Umbrella Corporation, se americké vládě dostala do rukou zpráva, že vědci z Umbrelly kontaktovali muže jménem Javier Hidalgo v Jižní Americe. Díky svým zkušenostem je vyslán Krause jako partner Leona S. Kennedy na misi na zajetí Hidalga. krauser1Krátce po výsadku si najdou cestu až do vesnice. Cestou si Krauser z Leona utahuje, že nevěří v bio-zbraně. Když však dorazí do vesnice, která byla napadena T-virem, Krauser začne věřit v Leonovi zkušenosti z Raccoon City a v existenci bio-zbraní. Jejich průvodkyní se stane tajemná dívka Manuela, která je, jak později zjistí, dcera samotného Hidalga.

Dozví se, že je dívka nakažena T-veronica virem, protože je nemocná a jen vir ji drží při životě. Manuela je vezme až do otcovy vily. Tam potkají samotného Hidalga, který na ně však pošle mohutné zmutované monstrum. Manuela je schopna zadržet jej od útočení pomocí zpěvu, protože to kdysi bývala její matka. Při ochraně Manuely je Krauserova levá ruka zraněna, ale nakonec se jim podaří zabít i zmutovaného Hidalga.

Tehdy si Krauser uvědomí, jaké možnosti virus nabízí. Z armády je suspendován, protože jeho ruka se plně neuzdravila. Tehdy se rozhodne vyhledat Weskera a nasimuluje svoji vlastní smrt.

Los Illuminados:

Krauser dostal od Weskera za úkol infiltrovat španělský kult Los Illuminados a zajistit vzorky parazita Las Plagas. Jako vstupenka do kultu mu měl sloužit únos prezidentovy dcery. Jako odměnu byl sám obdařen parazitem, který mu dával nadměrné schopnosti skákání. Také dokázal transformovat svoji levou ruku do obřího nože. Během mise mu měla pomáhat další Weskerova agentka, Ada Wong, ale nevycházeli spolu moc dobře, Krauser ji nevěřil. Jeho nedůvěru jen prohloubilo, když Ada zabránila jeho prvnímu souboji s Leonem, který byl na misi na záchranu prezidentovy dcery.

Ke konfrontaci mezi Leonem a Krauserem nakonec stejně došlo, v ruinách poblíž hradu. Leon musel posbírat tři části insignie, zatímco bojoval s Krauserem, přičemž ten měl poslední kousek u sebe. Po té, co Leon našel druhý, zavřel je oba Krauser do věže a nastavil výbušninu C4 na tři minuty. Nechal zmutovat svoji ruku, která byla naprosto neprůstřelná. Leon ho však porazí a odchází ještě před výbuchem. Krauser sice výbuch přežije, ale krátce po té, oslaben, je zabit Adou a potvrzuje se tak jeho nedůvěra k ní.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost