Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391843243035.jpg

Ikona

Kategorie: Postavy

Rebecca Chambers

rebecca
Rok narození: 1980
Působiště: S.T.A.R.S (dříve)
Hratelná v: Resident Evil Zero

Rebecca Chambers byla nadějným nováčkem speciální jednotky S.T.A.R.S v Raccoon City. Díky jejímu talentu byla přidělena do Bravo týmu hned po studiu jako záloha a doktor. Ikdyž byla nezkušená a vedle ostatních členů se cítila nervózně, splnila každý zadaný úkol bez zaváhání.
První mise:

28. července 1998 byla Rebecca, společně s dalšími členy Bravo týmu, vyslána na svojí první misi do pohoří Arklay, kde byly nahlášeny kanibalistické útoky. Vrtulník Bravo týmu má však problémy a havaruje, všichni členové jsou však v pořádku. Při prohledávání okolí naleznou dodávku vojenské policie. Všichni jsou mrtví a podle nalezených dokumentů převážela vězně, jménem Billy Coen, který však na místě není. Rebecca se společně s dalším členem týmu, Edwardem Dewey, odpojí od skupiny a naleznou vlak patřící Umbrella Corporation.rebecca1 V něm jsou však nakažení lidé, Edward je zabit a Rebecca je nucena spojit se s Billym, kterého objevila. Vlak se však začne rozjíždět a nabírat rychlost, bylo jen otázkou času, než vykolejí. Rebecca spustila ruční brzdy, to však již vlaku nezabránilo v nárazu do tréninkového zařízení Umbrella Corporation. Jak Rebecca, tak Billy útok přežili a na místě odhalili tajemnou minulost organizace, stejně jako zapojení velitele Alfa týmu, Alberta Weskera.

Hledání Billyho:

Při procházení zařízením jsou napadáni nejrůznějšími stvořeními, v podzemí ve člunu jsou napadeni bio-zbraní a Billy shodí Rebeccu do vody, aby nebyla zasažena útokem. Ta se zvládne dostat na břeh, kde potká velitele Bravo týmu, Enrica Marini. Řekne mu o zmizení Billyho a on jí dá svolení pátrat po něm, avšak jen když bude opatrná. Poté se Enrico vrací ke zbytku jednotky.

Při cestě k výtahu je napadena tyrantem. Po jeho porážce najde Billyho ve vodě. Aktivují hráz a společně si probíjí cestu k východu, kde však narazí na vedoucího výzkumu, Jamese Marcuse. Ten však na svůj věk vypadá velice mladě. Po jeho vysvětlení, že on byl ten, kdo vypustil T-virus, začne Marcus mutovat. Po souboji, ve kterém Marcuse oslabili pomocí slunečního záření, si Rebecca vezme Billyho psí známky jako důkaz jeho smrti a dává mu tak šanci na svobodu. Billy odchází a Rebecca uvidí v dálce další vilu, o které jí říkal kapitán Marini.

Incident ve vile:

Poté co se Rebecca dostala do vily, usnula v jednom z pokojů pro služebnictvo. Probere ji až další člen Bravo týmu, Richard Aiken. Společně prozkoumávají podzemí a pátrají po kapitánovi, ale jsou nuceni ustoupit, kvůli častým útokům. Navíc byl Richard pokousán smrtelně jedovatým hadem, který byl součástí výzkumu bio-zbraní.

Nalezne je Chris Redfield, který, se zbytkem Alfa týmu, přiletěl na pomoc, ale sami byli zahnáni do vily. Richard mu ještě před smrtí předá rádio, kterým si později zavolají pomoc. Chris a Rebecca se dozví o Weskerově účasti na projektech Umbrella Corporation. Po té, co Wesker vypustil tyranta, který byl poražen, odlétá Rebecca, společně se zbytkem Alfa týmu.

Po návratu Rebecca napsala zprávu o smrti Billyho Coena. Neví se, co s ní bylo dál, ale pravděpodobně skončila u policie. Byla jedinou přeživší Bravo týmu.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost