Informace

Menu

Galerie

605604_20120801_screen001.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Postavy

Adam Benford

benford
Rok úmrtí: 2013
Působiště: Prezident Spojených Států Amerických

Adam Benford byl v roce 2013 ve funkci prezidenta Spojených Států Amerických. Byl to také on, kdo naverboval Leona S. Kennedy do FOS a udržoval s ním přátelský vztah. V mládí prošel vojenským výcvikem a měl několikaleté válečné zkušenosti.
Zničení Raccoon City:

V roce 1998 byl Adam Benford členem komise, která rozhodla o zničení Raccoon City, aby tak zabránili šíření T-viru a také aby zahladili stopy, vedoucí k Umbrella Corporation. V té době se Benford začal zajímat o Leona S. Kennedy, díky jeho včasnému úniku z města, a nabídl mu práci pro tajnou vládní agenturu.

V roce 2011 založil Benford, už jako prezident, FOS a do jejího čela ustanovil Ingrid Hunnigan, která se zodpovídala přímo jemu. Následujícím krokem bylo založení DSO, k čemuž prezidenta navedl právě jeho blízký přítel, Leon. DSO mělo za úkol vypořádat se s hrozbami, týkajícími se bio-terorismu. Leon byl také jmenován původním zakládajícím členem.

Incident v Tall Oaks a smrt:

V červnu roku 2013 se Benford svěřil Leonovi, že se rozhodl zveřejnit pravdu, týkající se Raccoon City, protože bio-terorismus ohrožoval celý svět a jediná možnost, jak proti němu bojovat, je spojit se se zbytkem světa. Leon slíbil, že bude stát na jeho straně, ať se bude dít cokoliv.

To se však nelíbilo poradci pro národní bezpečnost, Dereku C. Simmonsovi, který byl členem organizace, známé pouze jako "Rodina". Měl za to, že by to narušilo rozložení sil ve světě, na kterém tak dlouho pracovali. Rozhodl se proto zakročit, přinutil vládní agentku, Helenu Harper, aby narušila jeho bezpečnost, během projevu na univerzitě v Tall Oaks.

V den projevu Helena nahlásila vysílačkou, že do objektu pronikla skupinka s úmyslem zavraždit prezidenta a ochranka okamžitě jednala. Helenu však dohonily výčitky svědomí a rozhodla se jednat. Když však dorazila na místo, nikdo z ochranky jí nevěřil. Nikdo, až na Leona, který s ní okamžitě spěchal k prezidentovi. Když však dorazili, bylo už pozdě, prezident byl již nakažen a napadl je. Leon byl nucen prezidenta zastřelit a ukončil tím tak jeho trápení.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle d...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, fur...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Resident Evil 2

Je mi líto, ale návody nepíšu. Jsem toho názoru...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 11.4.2020 9:24

Resident Evil 2

Nemohi byste napsat návod na tuhle hru? Prosím.

Zaslal/a: Filip-Repa  •  Čas: 9.4.2020 18:16

Návštěvnost

TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat