Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391835628650.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Organizace

RPD

rpd
Oddíly: Jednotky S.T.A.R.S, Jednotky S.W.A.T, policie Raccoon City
Přeživší členové: Leon S. Kennedy, Chris Redfield, Jill Valentine, Barry Burton, Rebecca Chambers, Brad Vickers

RPD (Raccoon Police Department) byly policejní síly, odpovědné za prosazování zákona v Raccoon City a nedalekého pohoří Arklay. Jeho součástí byl také tým S.T.A.R.S. Hlavní velitelství RPD, bývalé muzeum umění, se nacházelo v centru města, na ulici Ennerdale.
Tragédie v Raccoon City:

Krátce po zamoření Raccoon city T-virem, 25. září, sloužila základna RPD jako skrýš pro přeživší, ale jakmile začala docházet munice a počet přeživších se zmenšoval, mnozí lidé stanici opustili, kvůli častým incidentům se zombie. Náčelník policie, Brian Irons, však nevydržel tlak a mluví se o tom, že se zbláznil, schovával po stanici munici a stěžoval tak práci přeživším. Mluví se dokonce o tom, že nechtěl nikoho nechat opustit město živého.

Již 27.září však ze všech přeživších zůstalo jen 14 lidí, 8 policejních důstojníků, 3 vězni a 3 civilisté. Ostatní buď zemřeli v důsledku pokousání zombie, nebo byli zabiti náčelníkem Ironsem. Když se pak následujícího dne bývalá členka S.T.A.R.S, Jill Valentine dostala na stanici při útěku předNemesisem, jediný, koho našla živého, ale v bezvědomí byl důstojník Marvin Branagh.

Jediným známým přeživším, kromě členů S.T.A.R.S, je Leon S. Kennedy, nováček, který měl onen osudný den nastoupit poprvé do práce, ale kvůli zpoždění, se do města dostal, ke svému štěstí o den později.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist