Informace

Menu

Galerie

605604_20120801_screen001.jpg

Ikona

Kategorie: Organizace

RPD

rpd
Oddíly: Jednotky S.T.A.R.S, Jednotky S.W.A.T, policie Raccoon City
Přeživší členové: Leon S. Kennedy, Chris Redfield, Jill Valentine, Barry Burton, Rebecca Chambers, Brad Vickers

RPD (Raccoon Police Department) byly policejní síly, odpovědné za prosazování zákona v Raccoon City a nedalekého pohoří Arklay. Jeho součástí byl také tým S.T.A.R.S. Hlavní velitelství RPD, bývalé muzeum umění, se nacházelo v centru města, na ulici Ennerdale.
Tragédie v Raccoon City:

Krátce po zamoření Raccoon city T-virem, 25. září, sloužila základna RPD jako skrýš pro přeživší, ale jakmile začala docházet munice a počet přeživších se zmenšoval, mnozí lidé stanici opustili, kvůli častým incidentům se zombie. Náčelník policie, Brian Irons, však nevydržel tlak a mluví se o tom, že se zbláznil, schovával po stanici munici a stěžoval tak práci přeživším. Mluví se dokonce o tom, že nechtěl nikoho nechat opustit město živého.

Již 27.září však ze všech přeživších zůstalo jen 14 lidí, 8 policejních důstojníků, 3 vězni a 3 civilisté. Ostatní buď zemřeli v důsledku pokousání zombie, nebo byli zabiti náčelníkem Ironsem. Když se pak následujícího dne bývalá členka S.T.A.R.S, Jill Valentine dostala na stanici při útěku předNemesisem, jediný, koho našla živého, ale v bezvědomí byl důstojník Marvin Branagh.

Jediným známým přeživším, kromě členů S.T.A.R.S, je Leon S. Kennedy, nováček, který měl onen osudný den nastoupit poprvé do práce, ale kvůli zpoždění, se do města dostal, ke svému štěstí o den později.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost