Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391842408100.jpg

Ikona

Kategorie: Postavy

Jessica Sherawat

jessica
Působiště: FBC (dříve), BSAA (dříve) Tricell (tajně)

Jessica Sherawat byla agentkou FBC a později BSAA. Ve skutečnosti však celou dobu pracovala jako dvojitá agentka pro farmaceutickou společnost Tricell.
Panika na Terragrigii:

V roce 2004 byla Jessica a její partner, Parker Luciani, tehdy oba ještě agenti FBC, svědky bio-teroristického útoku na plovoucí město Terragrigia. Společně s dalším členem FBC, zraněným Raymondem Vesterem se snažili z města dostat, v cestě jim však stála horda monster, ovládaných teroristy z Il Veltro. Nakonec se jim z města podařilo dostat pomocí helikoptéry těsně před jeho kompletním zničením. Jessica i Parker se poté přidali k BSAA.

Vyšetřování Il Veltra a odhalení:

V roce 2005 byla společně s agentem BSAA, Chrisem Redfieldem vyslána do Finska, kde se měla nacházet základna Il Veltra. Poté, co byli napadeni skupinou nakažených vlků, se jim podaří základnu objevit a zároveň jsou kontaktováni ředitelem BSAA, který je informuje, že další dva agenti, Jill Valentine a Parker Luciani se neohlásili. Oba agenti se je proto vydají hledat, ale kvůli nedorozumění skončí na špatné lodi.

Vydají se tedy na správnou loď, po cestě se však musí vypořádat s neznámou mořskou příšerou. Když konečně dorazí na loď, setkají se s Jill a Parkerem v kasínu. Zde se také setkají s maskovaným členem Il Veltra, který je Jessicou však rychle zneškodněn. Ukáže se, že je to Raymond Vester, než však stihne něco prozradit, podlehne svým zraněním. Poté se agenti rozdělí, zatímco Chris a Jill míří do laboratoří, aby zneutralizovali virus, Jessica a Parker mají za úkol zabránit potopení lodi.

Jessica a Parker se poté také rozdělí, protože Jessica se snaží aktivovat sebedestrukci lodi. Parker, společně s Vesterem, který svoji smrt jen předstíral, ji však nachytají a odhalí, že je dvojitá agentka. Jessica po Vesterovi vystřelí, ale Parker se před něj vrhne a je sám postřelen. Jessica poté aktivuje destrukci lodi a zmizí, Vester se ji rozhodne pronásledovat.jessica1

Vester poté oznámí, že Jessica unikla, později se však ukáže, že stejně jako ona byl i Vester dvojitým agentem Tricellu. Znovu se setkali v kavárně, kde jí Vester předá vzorek T-Abyss viru a oba poté odejdou.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost