Informace

Menu

Galerie

605604_20120604_screen013.jpg

Ikona

Kategorie: Postavy

Deborah Harper

deborah
Rok narození: 1992
Rok úmrtí: 2013
Působiště: studentka

Deborah Harper byla mladší sestra vládní agentky, Heleny Harper.
Život a zajetí:

Deborah byla o čtyři roky mladší, než její sestra Helena a díky smrti jejích rodičů, se mezi oběma sestrami vytvořilo velice blízké pouto. Helena sestru dokonce zachránila před jejím přítelem, když jej postřelila. Právě tato událost však přinesla pozornost Dereka C. Simmonse.

Unesl Deboru, aby se tak dostal k její sestře. Obě byly drženy v jeskynním zařízení pod kostelem v Tall Oaks. I přes všechny Heleniny protesty a nářek, byla Debora odvlečena neznámo kam a Helena slíbila, že pokud se jí nic nestane, udělá pro Simmonse cokoliv. I přes to, že Helena svoji část dohody splnila, "Rodina" se rozhodla vyzkoušet účinky C-viru právě na Deboře. Když se však nedostavil žádný viditelný efekt, opustili ji v jeskyních, kde ji Helena společně s dalším agentem, Leonem S. Kennedy, nalezli.

Mutace a smrt:

Nalezli ji v bezvědomí na dřevěném stolku a díky Heleně však opět nabila vědomí. Helena slíbila Leonovi, že pokud jí pomůže sestru z jeskyní odvést, zodpoví mu jeho otázky a tak se vydali na cestu. O několik pater níž se však Deboře přihoršilo a zničeho nic vzplála. Leon držel Helenu, která se snažila sestře pomoci, ale tu začala obalovat slizká hmota, která okolo ní vytvořila kokon, ze kterého se Debora opět vynořila.

Než však stihla zaútočit, do hlavy jí zasáhl šíp, vystřelený Adou Wong. To však zmutovanou Deboru nezastavilo, zaútočila na trio. Po dlouhém souboji se snažila trojice utéct pomocí důlního vozíku, ale Debora jej srazila, čímž oddělila Helenu od ostatních. Leon a Ada však pohotově přispěchali na pomoc dřív, než stihla Debora cokoliv udělat. Pomocí střelby odstrkali Deboru až k propasti. Helena ji však před pádem ještě zachytila, uvědomila si však, že na záchranu už je pozdě, slíbila sestře, že ji pomstí a pustila ji vstříc smrti.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost