Informace

Menu

Galerie

chris_vs_leon_preview.jpg

Ikona

Kategorie: Postavy

HUNK

hunk
Působiště: USS

HUNK je krycí jméno speciálního agenta USS a velitele Alfa týmu pod přímým velením Umbrella Corporation. Není o něm známo téměř nic, ani jeho pravé jméno, jen že podstoupil trénink na Rockfort Island v roce 1996. Podstoupil spousty úspěšných misí a z mnoha z nich se vrátil jako jediný, přezdívalo se mu proto "smrtka".
Tragédie v Raccoon City:

V roce 1998 dostal Hunk společně se svým týmem za úkol infiltrovat podzemní laboratoř pod Raccoon City a zajistit vzorky G-viru od doktora Williama Birkina. Když se jim ho podařilo zastihnout v jeho laboratoři, nejprve se jej HUNK snažil přesvědčit, ale Birkin nechtěl předat svoje celoživotní dílo a tak začal utíkat. Zakopl však o barel, což vylekalo jednoho člena USS a ten spustil palbu.

HUNK mu vynadal, protože mohl poškodit některou ze skumavek. Posbiral všechny vzorky co potřeboval a zamířili skrze stoky k bodu, odkud měli být vyzvednuti. Dohnal je však Birkin, který se nakazil G-virem, všechny až na HUNKa zabil a rozprášil všechny vzorky T-viru do stok, kterými je krysy roznesli až do zásob pitné vody Raccoon City. Asi po týdnu HUNK kontaktoval pilota helikoptéry a s posledním vzorkem se nechal vyzvednou ze střechy policejní stanice.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost