Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391835826105.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Postavy

HUNK

hunk
Působiště: USS

HUNK je krycí jméno speciálního agenta USS a velitele Alfa týmu pod přímým velením Umbrella Corporation. Není o něm známo téměř nic, ani jeho pravé jméno, jen že podstoupil trénink na Rockfort Island v roce 1996. Podstoupil spousty úspěšných misí a z mnoha z nich se vrátil jako jediný, přezdívalo se mu proto "smrtka".
Tragédie v Raccoon City:

V roce 1998 dostal Hunk společně se svým týmem za úkol infiltrovat podzemní laboratoř pod Raccoon City a zajistit vzorky G-viru od doktora Williama Birkina. Když se jim ho podařilo zastihnout v jeho laboratoři, nejprve se jej HUNK snažil přesvědčit, ale Birkin nechtěl předat svoje celoživotní dílo a tak začal utíkat. Zakopl však o barel, což vylekalo jednoho člena USS a ten spustil palbu.

HUNK mu vynadal, protože mohl poškodit některou ze skumavek. Posbiral všechny vzorky co potřeboval a zamířili skrze stoky k bodu, odkud měli být vyzvednuti. Dohnal je však Birkin, který se nakazil G-virem, všechny až na HUNKa zabil a rozprášil všechny vzorky T-viru do stok, kterými je krysy roznesli až do zásob pitné vody Raccoon City. Asi po týdnu HUNK kontaktoval pilota helikoptéry a s posledním vzorkem se nechal vyzvednou ze střechy policejní stanice.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, fur...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Resident Evil 2

Je mi líto, ale návody nepíšu. Jsem toho názoru...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 11.4.2020 9:24

Resident Evil 2

Nemohi byste napsat návod na tuhle hru? Prosím.

Zaslal/a: Filip-Repa  •  Čas: 9.4.2020 18:16

Návštěvní kniha

Přímo RE3 jsem zatím nehrál, ale už je na cestě...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 7.4.2020 8:26

Návštěvnost

TOPlist