Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391842408629.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Postavy

HUNK

hunk
Působiště: USS

HUNK je krycí jméno speciálního agenta USS a velitele Alfa týmu pod přímým velením Umbrella Corporation. Není o něm známo téměř nic, ani jeho pravé jméno, jen že podstoupil trénink na Rockfort Island v roce 1996. Podstoupil spousty úspěšných misí a z mnoha z nich se vrátil jako jediný, přezdívalo se mu proto "smrtka".
Tragédie v Raccoon City:

V roce 1998 dostal Hunk společně se svým týmem za úkol infiltrovat podzemní laboratoř pod Raccoon City a zajistit vzorky G-viru od doktora Williama Birkina. Když se jim ho podařilo zastihnout v jeho laboratoři, nejprve se jej HUNK snažil přesvědčit, ale Birkin nechtěl předat svoje celoživotní dílo a tak začal utíkat. Zakopl však o barel, což vylekalo jednoho člena USS a ten spustil palbu.

HUNK mu vynadal, protože mohl poškodit některou ze skumavek. Posbiral všechny vzorky co potřeboval a zamířili skrze stoky k bodu, odkud měli být vyzvednuti. Dohnal je však Birkin, který se nakazil G-virem, všechny až na HUNKa zabil a rozprášil všechny vzorky T-viru do stok, kterými je krysy roznesli až do zásob pitné vody Raccoon City. Asi po týdnu HUNK kontaktoval pilota helikoptéry a s posledním vzorkem se nechal vyzvednou ze střechy policejní stanice.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist