Informace

Menu

Galerie

605604_20120801_screen010.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Monstra

Los Ganados

ganado

Los Ganados byli původně obyčejní vesničané v zapadlé venkovské vesničce, jménem Pueblo, kteří se však proti své vůli stali hostiteli parazita Las Plagas.
Informace:

Narozdíl od klasických zombie, jsou Ganados schopni vykonávat běžné lehčí denní úkony, zachovali si většinu své inteligence, což se projevuje například schopností do jisté míry mluvit. Také dokážou takticky uvažovat, často svého nepřítele obklíčí, útočí ze zálohy a jsou schopni používat zbraně. Stejně jako zombie mají také snížený práh bolesti, ale narozdíl od zombie jim parazit poskytuje větší sílu, kdy například dokážou vyzvednout dospělého muže nad hlavu a odhodit jej. Pokud je Ganados zabit, může se stát, že se ukáže parazit a bude jej ovládat přímo, v takovém případě je nutné zabít i parazita. ganado1

Kromě obyčejných vesničanů ještě existují dva druhy Ganados.

Zealots:

Zealots, neboli mniši, jsou ti nejoddanější služebníci kultu Los Illuminados, sloužící přímo na hradě Ramona Salazara. Na sobě mají kněžská roucha se znakem Los Illuminados. Nižší Zealots většinou nosí roucha černé barvy a červená roucha nosí velitelé, kteří také často mají masku kozoroha. Ačkoliv chováním daleko víc připomínají zombie, jsou většinou lépe vybaveni, než vesničané. Používají středověké zbraně, jako kosy, cepy nebo kuše s výbušninou. Občas jsou někteří vybaveni dynamitem a také pevnými dřevěnými štíty.

monks

Militia:

Tito vojáci byli "elitní" jednotkou, která chránila ostrovní komplex Osmunda Saddlera. Jsou lépe ozbrojeni, než Zealots, někteří nosí kovové brnění, jiní zase kulomet. Jsou také daleko chytřejší a rychlejší, než obyčejní Ganados. Byli zahrnuti v Saddlerově plánu B. Pokud by plán s Ashley Graham selhal, měli být vysláni přímo do spojených států, kde by způsobili chaos a rozšířili řady Ganados.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle d...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, fur...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Resident Evil 2

Je mi líto, ale návody nepíšu. Jsem toho názoru...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 11.4.2020 9:24

Resident Evil 2

Nemohi byste napsat návod na tuhle hru? Prosím.

Zaslal/a: Filip-Repa  •  Čas: 9.4.2020 18:16

Návštěvnost

TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat