Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391843243035.jpg

Ikona

Kategorie: Hry-kat

Resident Evil: Revelations

rerev
Žánr: Survival horror, TPS, Science fiction
Platforma: Nintendo 3DS, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Hratelné postavy: Chris Redfield, Jill Valentine, Parker Luciani, Jessica Sherawat, Keith Lumley, Quint Cetcham

Resident Evil: Revelations (v Japonsku Biohazard Revelations) je další, již osmé pokračování úspěšné série Resident Evil, japonské společnosti Capcom. Vyšlo začátkem roku 2012 na Nintendo 3DS a v součastnosti je k dostání i na PC, PS3 a Xbox 360.

Příběh:

V roce 1993 bylo ve Středozemním moři postaveno "plovoucí" město Terragrigia. V roce 2004 však bylo zničeno teroristickou skupinou pod názvem "Il Veltro". Z města jen těsně před jeho zničením unikli agenti FBC (Federal Bioterrorism Commision) Jessica Sherawat a Parker Luciani.

V roce 2005 vysílá BSAA agenty Jill Valentine a Parkera Luciani na poslední známou polohu dalšího agenta, Chrise Redfielda, ale místo něj naleznou zdánlivě opuštěnou loď Queen Zenobia. Po zběžném průzkumu jsou přepadeni a uspáni maskovaným členem právě oné teroristické skupiny. align="left" Mezitím jsou Chris společně s Jessicou Sherawat někde v na horách v Evropě, na místě, kde se údajně ukrývají členové Veltra. Jsou kontaktováni velitelem BSAA, Clivem R. O'Brianem, a informováni o zmizení Jill a Parkera a vydají se je hledat.

Chris a Jessica se dostanou na loď, ale poté, co ji propátrají, zjistí, že se nachází na Queen Semiramis, sesterské lodi Zenobie. Nakonec se dostanou na správnou loď a podaří se jim nalézt i Jill a Parkera. align="right" Ukáže se také, že bývalý šéf FBC, Morgan Lansdale pracoval s teroristy z Veltro a jeho cílem bylo, aby se veřejnost dozvěděla o bio-zbraních a také výzkum nového T-Abyss viru. Ten je schopen nakazit organismy ve vodě a následně i ty, kteří se infikované vody napijí.

Ukáže se, že O'Brian o Lansdaleově zapletení s teroristy věděl, ale protože v BSAA byl někdo, kdo vynášel informace, nemohl o tom nikomu říci. Jill a Chris také zjistí, že existuje ještě třetí loď, Queen Dido, která je potopená blízko Terragrigie a vydají se ji prozkoumat. align="left" Právě tam naleznou informace, usvědčující Lansdalea ze zrady. V jejich získání jim však brání člen Veltro, Jack Norman, který sám sebe infikoval virem. Je však poražen a nedlouho poté je Lansdale zatčen. O'Brian odstoupí ze své funkce a také se ukáže, že informace vynášeli Jessica a ještě další bývalí člen FBC, Raymond Vester.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost