Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391835628053.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Postavy

Enrico Marini

marini
Rok narození: 1957
Rok úmrtí: 1998
Působiště: S.T.A.R.S

Enrico Marini byl kapitánem Bravo týmu jednotky S.T.A.R.S a zástupcem velitele celé jednotky, Alberta Weskera.
Incident v pohoří Arklay:

23. července 1998 byl Enrico společně se zbytkem Bravo týmu poslán do pohoří Arklay, kvůli vyšetřování série kanibalistických vražd a podivných zmizení. Kvůli technickým problémům vrtulníku však byli nuceni nouzově přistát.

Po přistání dal rozkazy k prohledání okolí a právě zde byl nalezen vrak přepravního náklaďáku, společně se dvěma mrtvými policisty a dokumenty o odsouzenci, kterým byl Billy Coen. Poté, co si Enrico přečetl, za co byl Coen souzen, dal okamžitě rozkaz k jeho vypátrání.

Během pátrání se dva členové týmu, Rebecca Chambers a Edward Dewey oddělili, ale Enrico zůstal s Rebeccou v kontaktu díky vysílačce a později se s ní setkal v podzemí pod výcvikovým střediskem. Rebecca mu sdělila, že našla Coena a že se pro něj musí vrátit a tak se domluvili, že se i se zbytkem týmu setkají v blízké opuštěné vile. Ve vile se však Bravo tým setkal s náporem nemrtvých a bio-zbraní.

Poté, co byl Enrico zraněn, se uchýlil do jeskyně poblíž a po cestě nalezl dokumentaci, ve které stálo, že někdo z Alfa týmu jednotky S.T.A.R.S je zrádcem a členem Umbrella Corporation. V jeskyni jej nalezl člen Alfa týmu Chris Redfield. Enrico na něj vytáhl zbraň, díky čemuž však neviděl skutečného zrádce, Weskera, který se vplížil za roh a střelil jej. Jeho poslední slova ke Chrisovi byla "Um..bre..lla", čímž pomohl Chrisovi zjistit, kdo za vše může.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist