Informace

Menu

Galerie

605604_20120801_screen010.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Postavy

Enrico Marini

marini
Rok narození: 1957
Rok úmrtí: 1998
Působiště: S.T.A.R.S

Enrico Marini byl kapitánem Bravo týmu jednotky S.T.A.R.S a zástupcem velitele celé jednotky, Alberta Weskera.
Incident v pohoří Arklay:

23. července 1998 byl Enrico společně se zbytkem Bravo týmu poslán do pohoří Arklay, kvůli vyšetřování série kanibalistických vražd a podivných zmizení. Kvůli technickým problémům vrtulníku však byli nuceni nouzově přistát.

Po přistání dal rozkazy k prohledání okolí a právě zde byl nalezen vrak přepravního náklaďáku, společně se dvěma mrtvými policisty a dokumenty o odsouzenci, kterým byl Billy Coen. Poté, co si Enrico přečetl, za co byl Coen souzen, dal okamžitě rozkaz k jeho vypátrání.

Během pátrání se dva členové týmu, Rebecca Chambers a Edward Dewey oddělili, ale Enrico zůstal s Rebeccou v kontaktu díky vysílačce a později se s ní setkal v podzemí pod výcvikovým střediskem. Rebecca mu sdělila, že našla Coena a že se pro něj musí vrátit a tak se domluvili, že se i se zbytkem týmu setkají v blízké opuštěné vile. Ve vile se však Bravo tým setkal s náporem nemrtvých a bio-zbraní.

Poté, co byl Enrico zraněn, se uchýlil do jeskyně poblíž a po cestě nalezl dokumentaci, ve které stálo, že někdo z Alfa týmu jednotky S.T.A.R.S je zrádcem a členem Umbrella Corporation. V jeskyni jej nalezl člen Alfa týmu Chris Redfield. Enrico na něj vytáhl zbraň, díky čemuž však neviděl skutečného zrádce, Weskera, který se vplížil za roh a střelil jej. Jeho poslední slova ke Chrisovi byla "Um..bre..lla", čímž pomohl Chrisovi zjistit, kdo za vše může.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Resident Evil: Damnation

hoď to na ulož.to

Zaslal/a: hhh  •  Čas: 10.5.2015 14:02

Resident Evil: Damnation

pošlete mi prosím vás někdo odkaz na mail? neb...

Zaslal/a: Rabbit13  •  Čas: 6.8.2014 22:08

Návštěvnost

TOPlist
„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde