Informace

Menu

Galerie

chris_vs_leon_preview.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Postavy

Billy Coen

billy
Rok narození: 1972
Působiště: U.S. Marine (dříve)
Hratelný v: Resident Evil Zero

Billy Coen je bývalý člen amerického námořnictva, který byl odsouzen k trestu smrti, za zločin, kterého se jeho jednotka dopustila, kvůli falešným rozkazům. Jeho převoz však havaroval a Billy byl uvězněn v pohoří Arklay v den, kdy došlo k úniku T-viru.
Minulost:

V polovině roku 1997 byl Billy podporučíkem amerického námořnictva a společně se svoji jednotkou byl vyslán do nehostinného prostředí afriky, kde měli zničit výcvikový tábor partyzánů. Kvůli špatným informacím se však dostali do vesnice plné nevinných lidí, jejich mise však zůstala nezměněná a tak byli nuceni zabít celou vesnici. Ačkoliv Billy nikoho nezabil, byl určen za celou situaci zodpovědným a byl odsouzen k trestu smrti.

Incident v pohoří Arklay:

Když byl převážen lesem v pohoří Arklay, vůz byl napaden a strážníci zabiti. Billymu se podařilo uniknout a ukrýt ve vlaku Ecliptic Express, kde se setkal s Rebeccou Chambers. Ačkoliv měla Rebecca za úkol okamžitě střílet, Billy ji přesvědčil, že venku jsou mnohem horší věci a tak spolupracovali. Celou dobu byli však monitorováni Jamesem Marcusem, který na ně neustále posílal nejrůznější bio-zbraně a nakonec jim čelil sám. Ačkoliv byl zmutovaný Marcus odolný proti kulkám, Rebecce se podařilo otevřít střechu a vpustit dovnitř sluneční svit, který byl jeho slabostí a Billy jej dodělal revolverem.

Společně utekli ještě před sebezničením celé základny, které aktivoval William Birkin a na kopci jej pouze sledovali. Rebecca poté oznámila svým nadřízeným, že Billy zemřel a na důkaz si nechala jeho psí známky, rozloučili se a každý šel svojí cestou.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle d...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, fur...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Resident Evil 2

Je mi líto, ale návody nepíšu. Jsem toho názoru...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 11.4.2020 9:24

Resident Evil 2

Nemohi byste napsat návod na tuhle hru? Prosím.

Zaslal/a: Filip-Repa  •  Čas: 9.4.2020 18:16

Návštěvnost

TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat