Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391835823691.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Postavy

Billy Coen

billy
Rok narození: 1972
Působiště: U.S. Marine (dříve)
Hratelný v: Resident Evil Zero

Billy Coen je bývalý člen amerického námořnictva, který byl odsouzen k trestu smrti, za zločin, kterého se jeho jednotka dopustila, kvůli falešným rozkazům. Jeho převoz však havaroval a Billy byl uvězněn v pohoří Arklay v den, kdy došlo k úniku T-viru.
Minulost:

V polovině roku 1997 byl Billy podporučíkem amerického námořnictva a společně se svoji jednotkou byl vyslán do nehostinného prostředí afriky, kde měli zničit výcvikový tábor partyzánů. Kvůli špatným informacím se však dostali do vesnice plné nevinných lidí, jejich mise však zůstala nezměněná a tak byli nuceni zabít celou vesnici. Ačkoliv Billy nikoho nezabil, byl určen za celou situaci zodpovědným a byl odsouzen k trestu smrti.

Incident v pohoří Arklay:

Když byl převážen lesem v pohoří Arklay, vůz byl napaden a strážníci zabiti. Billymu se podařilo uniknout a ukrýt ve vlaku Ecliptic Express, kde se setkal s Rebeccou Chambers. Ačkoliv měla Rebecca za úkol okamžitě střílet, Billy ji přesvědčil, že venku jsou mnohem horší věci a tak spolupracovali. Celou dobu byli však monitorováni Jamesem Marcusem, který na ně neustále posílal nejrůznější bio-zbraně a nakonec jim čelil sám. Ačkoliv byl zmutovaný Marcus odolný proti kulkám, Rebecce se podařilo otevřít střechu a vpustit dovnitř sluneční svit, který byl jeho slabostí a Billy jej dodělal revolverem.

Společně utekli ještě před sebezničením celé základny, které aktivoval William Birkin a na kopci jej pouze sledovali. Rebecca poté oznámila svým nadřízeným, že Billy zemřel a na důkaz si nechala jeho psí známky, rozloučili se a každý šel svojí cestou.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist