Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391843066323.jpg

Ikona

Kategorie: Novinky

Resident Evil 6

Resident Evil 6Resident Evil 6 v obchodech. První recenze říkají jasně "neslavte!".

Je to tak, nejnovější herní titul série, Resident Evil 6 je v prodeji! Zatím však jen verze na PlayStation 3 a X-box 360. Na verzi pro počítače si však ještě nějaký ten pátek počkáme. Zde je pro opozdilce trailer.

Ale jak nakonec dopadl? Co recenze? Říkají jasně, "neslavte!".

Bohužel, je to tak. Resident Evil vsadil na svoji slávu a snažil se zasadit 4 hry do jedné, bohužel ale zakopl. Co nezklamalo je, jako již obvykle, příběh. Ano, příběh si jde jako vždy jasně za svým a hráči nabídne okolo 30 hodin hraní, dávajícího smysl. Bohužel hra samostatná příběhu nestačí.


Jsou místa, kde se hra drží zaručeného stylu a kdy Vám naservíruje pořádnou porci napětí, tmavých uliček, ploužících se zombie a kritického nedostatku nábojů, hlavně pak Leonova kampaň. Bohužel vše je vyváženo, ne-li dokonce převáženo ostatními kampaněmi, kde za Chrise se jedná o klasickou střílečku, která se snaží hru prodat širšímu publiku. A pak samozřejmě kampaň za novou postavu, kterou není nikdo jiný, než syn Alberta Weskera, Jake Muller, která místy připomína honičku ala GTA. Co je však dovedeno k dokonalosti, je propojení všech čtyř linií, které ačkoliv tvoří samostatný příběh, jsou perfektně propojené.


Jak to tedy shrnout. Skalní fanoušky hra potěší příběhem a některé pasáže snad i herně, ale ve většině případů se spíš budete chytat za hlavu, k čemuž Vám snadno dopomůže i občas nezvladatelné ovládání a hlavně kamera. Můj názor je, že Capcom by se měl držet toho, co mu jde dobře a nesnažit se stvořit další Call of Duty, ale peníze jsou dnes bohužel v jiných žánrech, než Survival Horor.

Komentáře

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

K novinkam: právě mám na netflixu rozkoukan new seriá...

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:29

Návštěvní kniha

Naprosto super stránky, fakt bomba. Hned registrace.

Zaslal/a: SugeSnake  •  Čas: 14.8.2022 19:26

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle dosavad...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, furt točí...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Návštěvnost