Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391843066323.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Novinky

Resident Evil 6

Resident Evil 6Resident Evil 6 v obchodech. První recenze říkají jasně "neslavte!".

Je to tak, nejnovější herní titul série, Resident Evil 6 je v prodeji! Zatím však jen verze na PlayStation 3 a X-box 360. Na verzi pro počítače si však ještě nějaký ten pátek počkáme. Zde je pro opozdilce trailer.

Ale jak nakonec dopadl? Co recenze? Říkají jasně, "neslavte!".

Bohužel, je to tak. Resident Evil vsadil na svoji slávu a snažil se zasadit 4 hry do jedné, bohužel ale zakopl. Co nezklamalo je, jako již obvykle, příběh. Ano, příběh si jde jako vždy jasně za svým a hráči nabídne okolo 30 hodin hraní, dávajícího smysl. Bohužel hra samostatná příběhu nestačí.


Jsou místa, kde se hra drží zaručeného stylu a kdy Vám naservíruje pořádnou porci napětí, tmavých uliček, ploužících se zombie a kritického nedostatku nábojů, hlavně pak Leonova kampaň. Bohužel vše je vyváženo, ne-li dokonce převáženo ostatními kampaněmi, kde za Chrise se jedná o klasickou střílečku, která se snaží hru prodat širšímu publiku. A pak samozřejmě kampaň za novou postavu, kterou není nikdo jiný, než syn Alberta Weskera, Jake Muller, která místy připomína honičku ala GTA. Co je však dovedeno k dokonalosti, je propojení všech čtyř linií, které ačkoliv tvoří samostatný příběh, jsou perfektně propojené.


Jak to tedy shrnout. Skalní fanoušky hra potěší příběhem a některé pasáže snad i herně, ale ve většině případů se spíš budete chytat za hlavu, k čemuž Vám snadno dopomůže i občas nezvladatelné ovládání a hlavně kamera. Můj názor je, že Capcom by se měl držet toho, co mu jde dobře a nesnažit se stvořit další Call of Duty, ale peníze jsou dnes bohužel v jiných žánrech, než Survival Horor.

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist