Informace

Menu

Galerie

chris_vs_leon_preview.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Monstra

Zombie

zombie

Zombie je člověk, který zemřel na následky nakažení T-virem, skrze zásoby vody, kousnutí nebo škrábnutí a následně byl virem přiveden zpět. Takový člověk byl připraven o jakýkoliv smysl pro uvažování a jediné co ho žene, jsou instinkty, přesněji, potřeba jíst. Paradoxně však nepotřebuje maso k přežití. Vzhledem k odumření tkáně a úpadku nervového systému se takový zombie pohybuje velice pomalu a necítí žádnou bolest, proto je velice těžké jej zastavit. Jediné účinné způsoby jsou zneškodnění mozku, přerušení páteře anebo spálení těla.
Vývoj:

V roce 1960 objevil Lord Oswell E. Spencer spolu s dalšími kolegy vir Progenitor, který drasticky měnil fyzický a mentální stav hostitele. Po letech experimentů se doktoru Marcusovi podařilo úspěšně infikovat pijavici, která měla pouze jediný účel, krmit se. Ta napadla jiný organismus a tak se mu podařilo stvořit T-virus.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Resident Evil: Damnation

hoď to na ulož.to

Zaslal/a: hhh  •  Čas: 10.5.2015 14:02

Resident Evil: Damnation

pošlete mi prosím vás někdo odkaz na mail? neb...

Zaslal/a: Rabbit13  •  Čas: 6.8.2014 22:08

Návštěvnost

TOPlist
„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich