Informace

Menu

Galerie

605604_20120604_screen013.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Monstra

Majini

majini

Majini je označení člověka nakaženého Las Plagas typem 2 a 3. Název pochází ze svahilštiny a odkazuje na nadpřirozené bytosti (démoni, víly...), nebo přímo znamená "špatní lidé", což může odkazovat na japonské slovo "majin", které má podobný význam. V roce 2009 bylo tímto parazitem nakaženo obyvatelstvo africké oblasti Kijuju.
Informace:

Podle dokumentů, nalezených v oblasti Kijuju se parazit "propojí" s nervovým systémem nakaženého člověka a ten ztráci schopnost racionálního uvažování a stává se tak pouze objektem ke kontrole nadřazenými parazity Las Plagas. Ačkoliv nakažený člověk ztrácí racionální uvažování, jeho inteligence zůstává prakticky nezměněná a tak jsou schopni komunikovat, přizpůsobovat se situaci, spolupracovat a ovládat vozidla a používat zbraně. To vše, protože jsou ovládáni vyspělejším parazitem, než Ganados.


Majini jsou rozděleni do několika skupin.

Civilisté:

Neboli vesničané, jsou Majini, kteří vznikly z obyvatel vesnice v oblasti Kijuju. Chováním připomínají Ganados, stejně jako oni se chovají normálně, dokud nedostanou rozkazy od nadřazených Plagas.majini2 Většinou se jedná o černochy, ale občas se lze setkat i s Majini arabského, nebo evropského původu. Spousta z nich je ozbrojena jednoduchými zbraněmi, jako trubkami, lopatami a sekerami. Někteří pak hází Molotovův koktejl, nebo dokonce používají luk.

Členové kmene:

Jak název napovídá, jedná se o členy původního kmene Ndipaya, který sídlil v mokřinách oblasti Kijuju. Jsou oblečeni do původních kmenových suknic, často mají po těle válečné barvy a nosí dlouhý oštěp a dřevěný štít. Spousta také používá luk a zápalné šípy. Často jsou viditelně zohaveni působením parazita. Jsou velice atletičtí, běhají rychle, skáčou vysoko a také mají velkou výdrž.

Vojáci:

Poslední a nejsilnější z Majini, jsou vojáci, které používá Albert Wesker a Excella Gionne jako osobní ochranku. Jsou daleko inteligentnější, než předchozí Majini, jsou schopní se krýt za zdmi, velice dobře proti nepříteli spolupracují, používají nejrůznější obranné prvky, jako například masky a také mají rozmanitý arzenál. Nejčastěji používají elektrické obušky, ale spousta také používá AK-47, nebo dokonce raketomety.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Netflix chystá seriál dle předlohy, ale podle d...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 31.8.2020 12:12

Návštěvní kniha

Mohli by natočit zase nějaký Resident Evil, fur...

Zaslal/a: alchymista  •  Čas: 20.6.2020 19:26

Resident Evil 2

Je mi líto, ale návody nepíšu. Jsem toho názoru...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 11.4.2020 9:24

Resident Evil 2

Nemohi byste napsat návod na tuhle hru? Prosím.

Zaslal/a: Filip-Repa  •  Čas: 9.4.2020 18:16

Návštěvnost

TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat