Informace

Menu

Galerie

resident_evil_13391836628655.jpg

Komunita

Odkazy

Ikona

Kategorie: Lokace

Spencerova vila

vila
Lokace: pohoří Arklay
Postavena: listopad 1967
Status: zničena vlastní sebedestrukcí

Spencerova vila byla součástí majetku rodiny Spencerů, kterou nechal postavit roku 1967 Oswell E. Spencer a kterou designoval známý architekt, George Trevor. Během úniku T-viru v roce 1998 našli členové jednotky S.T.A.R.S útočiště právě ve vile, která byla následně zničena vlastní sebedestrukční sekvencí.
Historie:

Vila byla dokončena v listopadu 1967. Měla být využívána jako další z laboratoří Umbrella Corporation, převážně díky svému rozsáhlému podzemí. Právě zde se mělo začít na výzkumu prvních bio-zbraní. Po postavení byl architekt Trevor společně s rodinou pozván do vily, kde však byli drženi jako rukojmí a nakonec i zemřeli.

Incident v pohoří Arklay:

O 21 let později zde došlo k nehodě, kdy James Marcus vypustil do komplexu T-virus a ten jej následně celý zamořil. Většina pracovníků byla nakažena, přeměněna na zombie, nebo spáchali sebevraždu. Někteří také byli zabiti speciálním komandem, které se snažilo dostat z vily, a nebo zabito bio-zbraněmi, kterým se podařilo dostat z laboratoří. Bylo rozhodnuto, že síla bio-zbraní bude otestována proti jednotce S.T.A.R.S, která byla vlákána do vily Albertem Weskerem, ale některým členům se podařilo uniknout.

Zničení:

Vila měla zabudovanou sebedestrukční sekvenci, pro případ nejvyšší nouze. Sekvence však byla spuštěna přeživší Bravo týmu jednotky S.T.A.R.S, Rebeccou Chambers. Následně byla explozí zničena a všechen výzkum a bio-zbraně spolu s ní.

Vyhledávání

Uživatelský Panel

Kontakt

Nové Komentáře

Návštěvní kniha

Byl bych rád, kdyby to tu trošku ožilo, hned by...

Zaslal/a: Smile  •  Čas: 13.1.2019 16:08

Návštěvní kniha

Zdravím 25.1.2019 vychází resident evil 2 remak...

Zaslal/a: David-ma  •  Čas: 8.1.2019 13:14

Návštěvní kniha

Je tento web ještě aktivní?! ._.

Zaslal/a: Shairush  •  Čas: 24.9.2016 18:50

Návštěvní kniha

Resident evil je dobrá hra když jsem si hry zah...

Zaslal/a: Pastor  •  Čas: 6.7.2015 15:53

Návštěvnost

TOPlist